D.Zvonkus apie kaltinimus M.Majauskui: „Visos kortos dabar – jo žmonos rankose“

Deivydas Zvonkus / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-15 16:17
„Visos kortos šioje situacijoje yra Mykolo Majausko žmonos rankose. Net jei po kurio laiko ji išgrūs jį iš namų, rinkėjams bus aišku, kad jis melavo“, – jau šį ketvirtadienio vakarą LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ pasakos kompozitorius Deividas Zvonkus.

Laidoje bus kalbama apie kaltinimus galimu nederamu seksualiniu elgesiu Seimo nariui Mykolui Majauskui, kurie buvo paviešinti prieš savaitę „Info TV“. Kompozitorius Deividas Zvonkus prisimins ir jam kadaise mestus išgalvotus merginos kaltinimus ja pasinaudojus.

Laidoje dalyvaus ir „Info TV“ žurnalistė Rūta Juknevičiūtė, kalbinusi merginą, kuri papasakojo apie galimai nederamą Seimo nario, tuomet dirbusio premjero Andriaus Kubiliaus patarėju, elgesį.

„Minėta mergina – ne vienintelė, pasakojusi apie politiko elgesį, tačiau vienintelė, kuri sutiko paviešinti savo istoriją su sąlyga, kad jos tapatybė bus saugoma“, – pasakos Rūta.

Tuo tarpu Lygių galimybių plėtros centro ekspertė Margarita Jankauskaitė įsitikinusi: „Jei tai, ką mergina papasakojo Majauską, tiesa, tai ne šiaip priekabiavimas, prievartos požymiai“.

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą 20 val. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai