D.Varnas pristato komiko M.Bartuševičiaus kurtą vaizdo klipą: šmaikščiai pažvelgė į porų santykius

Dainotas Varnas ir Justė Zinkevičiūtė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-08 10:18
Dainotas Varnas pristato dainą „Tobula“ ir jos vaizdo klipą, kurios režisierius – komikas ir turinio kūrėjas Mantas Bartuševičius.

Tai pirmas garsaus komiko režisuotas muzikos klipas ir mačiusieji tvirtina, kad jo stilistinis požiūris į vaizdą ir čia labai atpažįstamas. „Buvo sunkiau nei įsivaizdavau, bet rezultatu esu patenkintas. Jaučiuosi, lyg vaiką į pasaulį paleisčiau. Tikiuosi, tas vaikas visiems patiks ir košės neprivirs“, – sako M.Bartuševičius.

Dainotas Varnas ir Justė Zinkevičiūtė
Dainotas Varnas ir Justė Zinkevičiūtė

Jo ir Dainoto draugystė užsimezgė prieš dvejus metus. Pradžia susijusi su muzika: Mantas vedė 90-ųjų megahitų šou, kuriame vienas iš dalyvių buvo D.Varnas. „Sutapo charakteriai ir po šou bendravome toliau, tapome draugais. Buvau net liudininku jo vestuvėse. Manto požiūris į vaizdą, lengvumas dirbant ir galvoje nuolat kylančios šimtai idėjų visada žavėjo. Klipas „Tobula“ man tikrai tobulas, negaliu atsižiūrėti“, – sako D.Varnas.

Dainotas Varnas ir Justė Zinkevičiūtė
Dainotas Varnas ir Justė Zinkevičiūtė

Klipe „Tobula“ parodyta daugybė situacijų, kurios, turintiems antrą pusę, bus lengvai atpažįstamos ir sukels šypseną. Tai tokia pora, kurioje vienas tikrai nėra tobulas, bet kitam jis pats nuostabiausias. Klipe vaidina pats Dainotas ir aktorė Justė Zinkevičiūtė. „Prisigalvojome visko dar daugiau, bet nebetilpo į klipą. Ir taip filmavome tris dienas“, – juokiasi Dainotas. Jis sako, kad filmuodami laikėsi visų saugumo reikalavimų. 

Klipe kelias sekundes galima išvysti ir patį režisierių, bet tik akyliausi tai pastebės.

 

Naujausi straipsniai