D.Trumpo sūnaus draugė, „Fox News“ išgarsėjusi K.Guilfoyle užsikrėtė koronavirusu

Kimberly Guilfoyle ir Donaldas Trumpas jaunesnysis / Scanpix nuotr.
Autorius: BNS
Publikuota: 2020-07-04 11:32
Jungtinių Valstijų prezidento Donaldo Trumpo vyriausiojo sūnaus draugė užsikrėtė koronavirusu, penktadienį pranešė Amerikos žiniasklaida. Buvusi „Fox News“ garsenybė Kimberly Guilfoyle, susitikinėjanti su Donaldu Trumpu jaunesniuoju, vyko į Pietų Dakotą klausytis JAV prezidento liepos 4-osios kalbos ir stebėti fejerverkų prie Rašmoro kalno.

51 metų K.Guilfoyle buvo iš karto izoliuota po to, kai po standartinio tyrimo, kuris atliekamas visiems, kas turės artimą kontaktą su prezidentu, paaiškėjo, kad ji yra užsikrėtusi virusu, pranešė „The New York Times“.

„Ji jaučiasi gerai ir jai bus atlikti pakartotiniai tyrimai užtikrinti, kad diagnozė yra teisinga, kadangi jai nepasireiškė jokių simptomų“, – vėliau laikraščiui sakė JAV prezidento rinkimų kampanijos finansų komiteto administracijos vadovas Sergio Goras. „Ji prevenciškai atšaukia visus planuotus renginius. Donaldo Trumpo jaunesniojo testas yra neigiamas, tačiau prevenciškai jis taip pat izoliuojasi ir atšaukia visus viešus renginius“, – sakė jis.

Kimberly Guilfoyle ir Donaldas Trumpas jaunesnysis / Scanpix nuotr.
Kimberly Guilfoyle ir Donaldas Trumpas jaunesnysis / Scanpix nuotr.

K.Guilfoyle yra jau trečias Amerikos prezidentui artimas asmuo, kuriam nustatyta koronavirusinė infekcija COVID-19, pažymi Amerikos žiniasklaida. Kiti du – asmeninis patarnautojas bei JAV viceprezidento atstovė spaudai. Koronaviruso pandemija jau pasiglemžė beveik 130 tūkst. amerikiečių gyvybių, o neseniai užfiksuotas viruso atsigavimas „kelia riziką visai šaliai“, yra sakęs infekcinių ligų aukščiausio lygio ekspertas Anthony Fauci.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai