D.Trumpas: „Kanye Westo siekis tapti prezidentu „labai įdomus“

Kim Kardashian ir Kanye Westas / SCANPIX nuotr.
BNS
Šaltinis: BNS
AA

JAV prezidentas Donaldas Trumpas antradienį pareiškė, kad reperio Kanye Westo pareikšti ketinimai siekti prezidento posto yra „labai įdomūs“.

Reaguodamas į K.Westo pareiškimą, kad jis rinkimuose varžysis su D.Trumpu, kuriam anksčiau reikšdavo paramą, dabartinis Baltųjų rūmų šeimininkas žurnalistams pasakė: „Jis gali.“

43 metų reperio žinute Twiter platformoje, kad jis sieks aukščiausio šalies posto, buvo pasidalyta pusę milijono kartų, ji sulaukė milijono patiktukų.

„Jei jis taip padarytų, jam reiktų vertinti tai kaip bandymą dėl to, kas bus po ketverių metų“, – sakė D.Trumpas ir pažymėjo, kad K.Westui jau gali būti per vėlu užsiregistruoti kai kuriose valstijose ir kad jam trūksta infrastruktūros prezidentinei kampanijai.

K.Westas, kuris 2018 metais Ovaliajame kabinete susitiko su D.Trumpu ir nešiojo prezidento skiriamuoju ženklu tapusią raudoną beisbolo kepuraitę su užrašu „Padaryk Ameriką vėl didžią“, apie ketinimus dalyvauti rinkimuose paskelbė šeštadienį, šaliai švenčiant Nepriklausomybės dieną.

„Atėjo metas įgyvendinti Amerikos pažadą, pasitikint Dievu, suvienijant savo vizijas ir kuriant savo ateitį. Aš kandidatuoju į JAV prezidento postą! #2020VISION“, – tviteryje rašė muzikos ir mados magnatas.

Likus keturiems mėnesiams iki lapkritį numatytų rinkimų, reperis nepranešė daugiau informacijos apie planuojamą rinkimų kampaniją.

Kim Kardashian ir Kanye Westas (23 nuotr.)
+17
Skaitykite daugiau