D.Schwimmeris pasidalijo nematytais kadrais iš „Draugų“ susitikimo: glėbyje – Jennifer Aniston

Serialo "Draugai" aktorių susitikimas / Soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-08 14:29
Po septyniolikos metų įvykęs serialo „Draugai“ aktorių susitikimas buvo apsuptas nostalgijos bei gražių akimirkų. Praėjus keletui savaičių nuo specialios „HBO Max“ serijos, Rosą vaidinęs aktorius Davidas Schwimmeris pasidalijo niekur nematytais kadrais.

Specialioje kultinio serialo „Draugai“ serijoje („Friends: The Reunion“), dar vadinamoje „Ta, kai jie vėl kartu susirinko“ („The One Where They Get Back Together“),  be visų pagrindinių serialo aktorių taip pat dalyvavo garsūs jo gerbėjai, nuo Justino Bieberio iki Lady Gagos.

Jos metu įvyko ir ilgai lauktas Jennifer Aniston bei Davido Schwimmerio prisipažinimas. Susitikimą vedusiam Jamesui Cordenui paklausus, ar kurie nors iš serialo aktorių kada buvo pora, Davidas Schwimmeris atsakė, kad Jennifer Aniston jis jautė daugiau nei tik kolegišką draugiškumą.

Pasirodo, kad Reičel ir Rosą vaidinę Jennifer Aniston bei Davidas Schwimmeris simpatiją vienas kitam jautė ir už filmavimo aikštelės ribų.

„Pirmąjį sezoną Jen jaučiau didžiulę simpatiją“, – prisipažino Davidas.

„Ji buvo abipusė“, – atsakė Jennifer Aniston.

Seriale Jennifer ir Davidas vaidino Rosą ir Rachel. Porą, kuri patyrė nemažai išbandymų.

Neseniai Davidas Schwimmeris pasidalijo niekur nerodytais kadrais iš specialaus susitikimo. Viename jų – jo glėbyje J.Aniston.

„Po labai ilgos dienos paskutinis apsikabinimas. Ačiū, HBO Max, už tai, kad sukvietėte mus pabūti kartu“, – rašė aktorius.

Serialas „Draugai“, kuriame pagrindinius vaidmenis sukūrė Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Mattas LeBlancas, Matthew Perry ir Davidas Schwimmeris, išliko nepaprastai populiarus net šiais laikais.

„Netflix“ platformoje iki šiol rodomas serialas yra mylimas ir jaunosios kartos žiūrovų.

Prieš ketvirtį amžiaus, 1994 m. rugsėjo 22 dieną debiutavę „Draugai“ (angl. „Friends“), visiems laikams pakeitė situacijų komedijų ir televizijos serialų rinką. Šeši pagrindinių vaidmenų atlikėjai tapo bangiausiai televizijos istorijoje apmokamomis žvaigždėmis.

Naujausi straipsniai