D.Pečiukonytė-Juan Font atvirai – kas lemia santykių sėkmę: „Vyras mane myli labiau nei aš jį“

Danguolė Pečiukonytė-Juan Font / Gedmanto Kropio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-12-06 09:00
Ilgus metus menininkė Danguolė Pečiukonytė-Juan Font Lietuvoje buvo tarp ryškiausio šalies elito, tačiau antroji santuoka su verslininku Xavieru nubloškė moterį į Kataloniją. Nelengvas pirmas skyrybas išgyvenusi Danguolė šiandien džiaugiasi Europos visuomenės grietinėlės pokyliais, mėgaujasi kelionėmis, dizainerių drabužiais ir vertina sutuoktinio suteiktą prabangą nieko nedirbti. „Aš visada pailsėjusi, namai idealūs, gėlės kvepia“, – sako ji „Žmonės“ ir portalo 15min laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“.

Žinomos menininkės gyvenimą galima prilyginti filmui, kuriame Danguolė patyrė nelaimingą santuoką, daug sunkių išgyvenimų, o galiausiai netikėtai nusprendė nubraukti viską, ką turėjo, ir iš naujo ieškoti laimės.

„Drąsos prireikė, bet galvoju, kad tai buvo likimas. Matyt, mano knygoje buvo įrašyta antroji santuoka, emigracija“, – svarsto D.Pečiukonytė-Juan Font.

Pirmoje santuokoje Danguolė matė ir alkoholio, ir kitų blogų akimirkų, tačiau visa tai pakeisti jai padėjo vidinė stiprybė. Anot menininkės, dauguma moterų su tokia situacija šeimoje susitaiko, nes nepasitiki savimi.

„Visus santuokos metus buvau laiminga, nes buvęs vyras geras kaip žmogus, tėtis. Tik kai kurie aspektai manęs netenkino. Supratau, kad reikia imtis pokyčių, nes taip gyventi nenoriu, – laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ tikina D.Pečiukonytė-Juan Font. – Mano laimė atvažiavo tiesiai į Vilnių ir pati mane susirado.“

Danguolė Pečiukonytė Juan-Font / Laidos „Edvardas Žičkus. Be ribų“ filmavimas
Danguolė Pečiukonytė Juan-Font / Laidos „Edvardas Žičkus. Be ribų“ filmavimas

Danguolė antrame vyre rado visai kitas savybes – jos sutuoktinis yra stiprus, įdomus, be to, moteriai buvo itin svarbu, kaip naują partnerį priims sūnus.

„Dėl meilės atsisakiau viso savo gyvenimo – šeimos, draugų. Išvažiavau į gražų sukurtą pasaulį. Ne visoms taip pasiseka“, – sako D.Pečiukonytė-Juan Font.

Būdama Lietuvoje, Danguolė neretai laiką leisdavo įvairiuose aukštos klasės renginiuose. Nors šis laikotarpis buvo smagus, menininkė to dabar visai nepasiilgsta.

„Atėjus laikui, nuo to pavargsti. Anksčiau renginiai buvo labai gražūs, garbingi, tačiau visa tai jau praeityje“, – teigia D.Pečiukonytė-Juan Font.

Danguolė Pečiukonytė-Juan Font / Gedmanto Kropio nuotr.
Danguolė Pečiukonytė-Juan Font / Gedmanto Kropio nuotr.

Danguolė džiaugiasi, kad emigravus jai nereikėjo visko kurti iš naujo – kaip pasakoja menininkė, ji atvažiavo jau į dalinai sukurtą sociumą.

„Nesijaučiau svetima – manęs juk nerado prie konteinerio, mane rado gražią“, – sako D.Pečiukonytė-Juan Font.

Danguolė tikina žinanti atsakymą, kodėl kai kurios moterys jaučiasi nelaimingos. Menininkės nuomone, jos paprasčiausiai savo vyrus myli labiau nei šie jas.

„Aš nebijau, kad vieną dieną mano vyras nepareis, nes jis mane myli labiau nei aš jį. Kai taip yra, vyras daro viską: bučiuoja rankas, skuba namo, dievina tave. Tai yra 2 proc. papildomos meilės ir jis tą žino – visada sako, kad mane myli labiau“, – atskleidžia D.Pečiukonytė-Juan Font.

Danguolė Pečiukonytė-Juan Font su vyru Xavieru Juanu Fontu / Viganto Ovadnevo nuotr.
Danguolė Pečiukonytė-Juan Font su vyru Xavieru Juanu Fontu / Viganto Ovadnevo nuotr.

Neišgaruoti sutuoktinių meilei padeda tai, kad šeimoje vaikai jau užauginti, buitis nediktuoja sąlygų, o Danguolė turi prabangą nedirbti. Menininkė tikina nesuprantanti kitų moterų mąstymo, kai šios dirba tam, jog nereikėtų iš vyro prašyti pėdkelnių.

„Teisingas vyras duoda tau kortelę be nustatyto limito ir pasako mėgautis gyvenimu. Tokią kortelę turiu, – pasakoja žinoma moteris. – Aš visada pailsėjusi, namai idealūs, gėlės kvepia, laiminga laukiu vyro. Moterys nelaimingos, nes per daug dirba ir viską susikrauna ant savęs. Iš kur pas jus bus laimė? Pas mus nieko netrūksta, aš nuolat geros nuotaikos.“

Danguolė Pečiukonytė-Juan Font / Vido Černiausko nuotr.
Danguolė Pečiukonytė-Juan Font / Vido Černiausko nuotr.

Danguolė sudvejoja, ar kada būtų radusi tokį vyrą lietuvį, kadangi bent artimoje aplinkoje jo nežino.

„Užsieniečių taip pat yra tinginių, norinčių, kad juos išlaikytų. Visur yra vienodai. Bet aš atsidūriau ten, kur moterys saugomos, gerbiamos, mylimos“, – džiaugiasi menininkė.

Moteris pastebi, kad lietuvės yra nuostabios, kadangi viską sugeba padaryti pačios, o ispanės, jos nuomone, yra tingios ir savęs neprisižiūri.

„Net jei eina į prabangų restoraną, rengiasi taip, kad būtų patogu. O vyrai nori gražių, pasitempusių. Tie, kurie gali leisti sau turėti gražią moterį, nesirenka vietinių“, – sako Danguolė.

Žiūrėkite visą laidą:

Menininkė, meilės emigrantė D.Pečiukonytė Juan-Font: „Savo vyrą myliu dviem procentais mažiau, nei jis mane – tai kursto šeimos židinį“

„Nesuprantu žmonių, kurie Lietuvoje palieka nuosavus namus, verslus, artimuosius, draugus ir išvyksta laimės vaikytis į Ispaniją. Ten įsikuria apšiurusiuose namuose, neišmokę kalbos jokių verslų taip ir nesukuria, jų vaikai pamiršta lietuvių kalbą, pamiršta savo šaknis ir visi tampa tiesiog statistiniais emigrantais. Arba jie yra bepročiai, arba bėga nuo ko nors“, – jau šį sekmadienį 20.00 val. „Žmonės“ ir portalo 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ drąsiai rėš žinoma lietuvių menininkė Danguolė Pečiukonytė Juan-Font. Jai tikrai galima pavydėti gražaus gyvenimo: įspūdingi namai visai netoli Barselonos, kelionės po visą pasaulį, vardiniai dizainerių drabužiai, Europos elito vakarėliai ir visa tai jai padovanojusi antroji santuoka su sėkmės lydimu katalonu verslininku Xavieru. „Sulaukusi 50-ies, galiu tiesiog mėgautis gyvenimu, mano ir vyro vaikai jau suaugę, man dirbti nereikia, tad rūpinuosi namais ir sutuoktiniu, – laidoje pasakos prieš gerą dešimtmetį likimo meilės emigrante paversta menininkė, ilgą laiką spindėjusi Lietuvos pramogų pasaulyje, puošusi blizgių žurnalų viršelius ir vadinta viena ryškiausių visuomenės grietinėlės vakarėlių viešnių. – Taip nusipelno gyventi kiekviena moteris! Tačiau, kodėl moterys Lietuvoje yra nelaimingos? Todėl, kad vyrus myli labiau, nei jie myli jas! Aš savo vyrui esu pasakiusi, kad myliu jį dviem procentais mažiau, nei jis mane. Ir tam jis nė kiek neprieštarauja. Tai ir kursto mūsų šeimos židinį.”

Posted by ŽMONĖS on 2021 m. gruodžio 5 d., sekmadienis

Naujausi straipsniai