D.Motiejūnas po krepšinio Monake skuba pas naują širdies draugę – modelį B.Gaižauskaitę

Brigita Gaižauskaitė ir Donatas Motiejūnas / Socialinių tinkų ir D.Umbraso nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šiuo metu Monake žaidžiančio krepšininko Donato Motiejūno asmeniniame gyvenime netikėti pokyčiai – sportininkas puoselėja jausmus naujai širdies draugei, modeliui Brigitai Gaižauskaitei.

Krepšininkas Donatas Motiejūnas šią savaitę „Instagram Story“ pasidalijo itin jaukia ir romantiška akimirka, kurioje ant jo krūtinės prisiglaudusi guli šviesiaplaukė mergina. Tai – žinomas modelis Brigita Gaižauskaitė.

Ir pati Brigita nuo savo sekėjų neslėpė naujų jausmų ir pasidalijo tuo pačiu kadru. Portalui Delfi.lt modelis patvirtino, kad jiedu su D.Motiejūnu – pora.

Regis, Donatas ir Brigita visai neseniai bendromis akimirkomis pasidžiaugė ir saulėtame Monake, kur lietuvis krepšininkas žaidžia „AS Monaco“ krepšinio klubo gretose.

Savo socialiniame tinkle Brigita taip pat pasidalijo keliais kadrais iš Prancūzijos rivjeros perlu vadinimo Monako.

Brigita Gaižauskaitė – „Miss Cosmopolitan World 2018“ finalistė, modelis, šokėja.

2016-aisiais portalui Žmonės.lt tuo metu 18-metė šokėja B.Gaižauskaitė pasakojo, kad nuo vaikystės svajojo tapti modeliu, tačiau nėra tikra, ar su modelio karjera norėtų sieti visą gyvenimą.

Sportinių šokių šokėja į mados pasaulį pateko ganėtinai vėlai: būdama septyniolikos. Kaip modelis spėjo padirbėti ne tik Lietuvoje, bet ir Taivane, Turkijoje bei Japonijoje.

„Pripažinsiu, į modelio darbą iš pradžių žiūrėjau gana skeptiškai: na, ką ten prieš objektyvą pasistaipyti, juk tai – taip tuščia... Tačiau bėgant laikui mano nuomonė pasikeitė, nes turėjau galimybę savarankiškai keliauti, pamatyti visai kitas kultūras, sutikti daugybę be galo įdomių asmenybių. Ši veikla man padėjo augti ir bręsti kaip asmenybei“, – 15min yra pasakojusi Brigita Gaižauskaitė.

Žmonės.lt primena, kad 2017 metais Donatas Motiejūnas tapo tėvu – jo tuometinė mylimoji, lenkė Paulina susilaukė sūnaus Adomo. D.Motiejūnas nelinkęs atvirauti apie save. Pastarąją naujieną buvo galima išvysti rinktinės vaizdo įraše – komandos draugai pasveikino Donatą ir įteikė mažyčius marškinėlius su užrašytu vardu Adomas ir batukus. 

Donatas su buvusiąja mylimąja Paulina susipažino, kai krepšininkas žaidė viename Lenkijos klubų. Savo santykius D.Motiejūnas nuo žiniasklaidos ilgą laiką slėpė, o apie šeimą ir ateities planus užsimindavo vos pusę lūpų.

Šokėja Brigita Gaižauskaitė (15 nuotr.)
+9

Skaitykite daugiau