D.Kazėnaitė atvėrė savo naujų namų duris: nustėro išgirdus laiptų kainą

Deimantė Kazėnaitė / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

„Laiptų sąmata artėjo link 30 tūkstančių... Pamačiusi ją, pasakiau: apie ką čia tie laiptai, jie niekuo neypatingi ar neįprasto formato, kad tiek kainuotų. Tiesiog susižvalgėme su komanda ir pasakėm, kad tai – nesąmonė...“, – apie iššūkius įsirenginėjant pirmuosius savo namus pasakoja nuomonės formuotoja Deimantė Kazėnaitė.

Atverdama pirmųjų nuosavų namų duris nuomonės formuotoja, modelis ir vizažistė 31-erių Deimantė Kazėnaitė gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ sako, kad nors juose dar trūksta kelių smulkmenų – tai namai, apie kuriuos svajojo ir kūrė apgalvodama visas detales.

Tuomet, kai jos namuose žurnalistai lankėsi pirmą kartą, čia virte virė darbai – antras aukštas buvo vos pastatytas, sienos net neglaistytos, o darbų pabaigos nematyti. Praėjus vos devyniems mėnesiams ta pati erdvė virto jaukiais, stilingais namais.

Deimantės patarimai įsirenginėjantiems namus:

Tuo metu virtuvės šefas Rokas Galvonas aprodo naujausią savo pirkinį – nuosavą vilą Kipre.

„Ši vila jau su viskuo, su visais mokesčiais ir baldais, pilnu įrengimu, kaip sakant, iki šaukštelio, man kainavo 220 tūkstančius eurų.“

220-ies kvadratinių metrų, dviejų aukštų viloje net trys miegamieji su atskirais vonios kambariais, erdvi terasa ant stogo su specialia stogine, grilio zona, ir baseinas, skirtas tik vilų savininkams… Ko daugiau reikia poilsiui su draugais?

Rokas Galvonas nuosavoje viloje Kipre / LNK nuotr.

Kiek žinomi žmonės išleido savo svajonių namams ir jų įrengimui? Kam, pasak jų, pinigų negaila, o kur galima pataupyti? Ir kokį patarimą duoda visiems, šiuo metu įsirenginėjantiems nuosavą būstą? Jau šį pirmadienio vakarą , gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, 20 val. per LNK.

Fotogalerija:

Rokas Galvonas ir Deimantė Kazėnaitė aprodo naujus būstus (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau