D. Katkus prakalbo apie šeimą: arba vienas, arba kitas turi pasiaukoti

Donatas Katkus / Laidos kūrėjų nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dirigentas Donatas Katkus nestokoja humoro jausmo, užkrečiančios charizmos ir energijos. Kaip pats sako, tikriausiai todėl jo šeimai teko didžiąją dalį praleisti be jo. „Normalios šeimos tarp menininkų būti negali. Arba vienas, arba kitas turi pasiaukoti”, – LNK laidoje „Kitu kampu” sausio 2-ąją sakys jis.

75-erių sulaukęs dirigentas gyvenimo būdo žurnale „Kitu kampu” su Indre Sonkuviene prisipažins, kad nebuvo tobulas šeimos vyras. „Mano žmona praktiškai pasiaukojo dėl visos šeimos. Ji viską sugeba. Aš tikrai nebūčiau išgyvenęs 51 metų su šia moterimi, jeigu ji nebūtų fantastiška”, – pasakos D. Katkus.

Laidos vedėjai paklausus, ar tik dėl ilgų darbo valandų tekdavo bartis su žmona, dirigentas žodžių į vatą nevyniojo. Garsus vyras prisipažino, kad jo didžiausia yda buvo ir yra koketavimas su moterimis. „Pripažinkim, moterims reikia daug dėmesio. O kai jo skiri, truputį pakoketuoji, tai moteris pagaliau pasijaučia moterimi. Mano žmona turėjo susitaikyti su šia mano savybe”, – sakys dirigentas.

Pasak pašnekovo, laiko šeimai intensyviu gyvenimo periodu buvo labai mažai: „Kiaurą dieną dirbdavau, o vakare lėkdavau į „Neringą”. Be žmonos. Nes juk žmona būdavo su vaikais. Dažnai grįždavau vėlai ir dar išgėręs. Čia yra mano didžiausia sąžinės graužatis. Bet juk jau nebepataisysi to, kas jau praėjo”.

Kokių santykių išbandymų buvo kilę D. Katkaus šeimoje? Kodėl dirigentas vienu metu rinkosi itin bohemišką gyvenimo būdą? Galų gale, kaip šeimos vertybės nurungė linksmus vakarėlius?

Visa tai išvysti galėsite jau antradienį, sausio 2 d., laidoje „Kitu kampu” 20.30 val. per LNK.

Skaitykite daugiau