D.Filmanavičiūtė ir Monika Liu įsiamžino be grimo: „Jei save vertinsi pagal grožio ir jaunystės kultą, tau – šakės“

Dovilė Filmanavičiūtė ir Monika Liu / Redos Mickevičiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-14 16:08
Kiek žinote žvaigždžių, kurios iš anksto nesusitarusios, visko nesuderinusios sutiktų nusifotografuoti be grimo, šukuosenos, ir ne savo šeimos albumui, o nuotraukoms, kurios pateks į viešumą?

Fotografė Reda Mickevičiūtė įamžino dvi žinomas moteris be makiažo – Moniką Liu ir Dovilę Filmanavičiūtę. Nei Monikai, nei Dovilei toks pasiūlymas nebuvo joks iššūkis.

„Grožis ir jaunystė yra tokie laikini dalykai, kad jeigu tu save vertinsi pagal grožio ir jaunystės kultą, tau – šakės. Mano savivertė priklauso nuo to, ką veikiu, ir aš tikrai daug laiko investuoju į muziką“, – sakė dainininkė Monika Liu.

LNK laidoje „Nuo... Iki...“ Dovilė ir Monika sutiko dalyvauti specialioje fotosesijoje, kuri puikiai atskleidė, kad nereikia nertis iš kailio dėl grožio ir jo sureikšminti, pusiausvyra gyvenime ir geri savo sričių profesionalų patarimai daro stebuklus. 

Dovilė Filmanavičiūtė / Redos Mickevičiūtės nuotr.
Dovilė Filmanavičiūtė / Redos Mickevičiūtės nuotr.

„Tikrai atsimenu kardinalius bandymus keisti savo prigimtį, dietas kartu su grupiokėmis, bėgiojimus, sumuštinių matavimą liniuote. Esu kaip amžiną atilsį mano močiutė ir atsimenu jos kovą su savo obuolio formos figūra. Man svarbiausia – mano fizinė sveikata, reikia sūnų užauginti“, – sakė Dovilė Filmanavičiūtė, į eterį paleidusi ir kitą legendinę frazę „nuo užpakalio priaugsi arba numesi, bet prie smegenų niekaip“.  

Monika Liu / Redos Mickevičiūtės nuotr.
Monika Liu / Redos Mickevičiūtės nuotr.

Pasak gydytojos Ilonos Sakalauskienės, geriausia, kai grožio specialistai tau pažada ne nubraukti metus ir sugrąžinti jaunystę, bet atrodyti geriausiai kaip tik įmanoma būnant savo amžiaus. 

Plaukų stilistė Emilija Šimukauskaitė, nors laidoje ir džiaugėsi drąsėjančiomis Lietuvos moterimis ir merginomis, vis dėlto pripažino, kad jų norą pasikeisti stabdo ne baimė blogai atrodyti ar bendradarbių reakcija, o vyrai.

„Moterys ateina, atsisėda į kėdę ir sako, kad norėtų pasikirpti visai kitaip, bet vyras išvarys iš namų“, – pasakojo Emilija.   

Kas yra fotografijos makiažo arba fotografijos terapija? Daugybę Lietuvos žvaigždžių įamžinusi fotografė Reda Mickevičiūtė tikino, jog ją labai verta išbandyti, taip susipažinsite su tikruoju savimi. Retušo specialistė Rūta Gaidelionytė  sakė, kad jai patinka žmonių veiduose per daug nieko nekeisti, tik pataisyti ne ten nukritusią plaukų sruogą ar drabužio klostę.

Naujausi straipsniai