Cristiano Ronaldo taps šešių vaikų tėvu: jo sužadėtinė laukiasi dvynių

Cristiano Ronaldo su sužadėtine ir vaikais / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt, 15min
Publikuota: 2021-10-28 19:07
Futbolo žvaigždė Cristiano Ronaldo netrukus taps 6-ių vaikų tėvu – jo mylimoji Georgina Rodriguez laukiasi dvynių, praneša „People“.

Cristiano Ronaldo šeima netrukus pagausės! Jau keturių vaikų – dvynių Evos Marios ir Mateo (4), dukros Alanos Martinos ir sūnaus Cristiano (11) – tėvas laukia dvynukų.

Ketvirtadienį futbolo žvaigždė instagrame pranešė, kad jis ir jo sužadėtinė Georgina Rodríguez netrukus sūpuos dvynukus. Sportininkas pasidalijo nuotrauka, kurioje guli su Georgina ant lovos ir kartu laiko ultragarso nuotraukas.

Kitame kadre vyras pozuoja su savo kitais keturiais vaikais.

„Džiaugiamės galėdami pranešti, kad laukiamės dvynių. Mūsų širdys pilnos meilės – nekantraujame susitikti su jumis“, – instagrame rašė Cristiano. Įrašu pasidalijo ir jo mylimoji.

Praeitą mėnesį tiek C.Ronaldo, tiek G.Rodríguez Instagrame dalijosi šeimos nuotraukų galerijomis, kuriose matyti, kaip jie džiaugiasi saulėtu oru Mančesteryje, ilsisi bei žaidžia su vaikais.

Žmonės.lt primena, kad futbolininkas ir jo mylimoji G.Rodriguez susižadėjo 2018-aisiais. 2017-ųjų lapkritį jiedu susilaukė dukros Alanos Martinos. C.Ronaldo šeima tais metais pagausėjo jau antrą kartą – birželį pakaitinė motina portugalui padovanojo dvynukus Evą ir Mateo.

Pakaitinė motina C.Ronaldo pagimdė ir pirmagimį Cristianą jaunesnyjį.

Cristiano Ronaldo su šeima / Vida Press nuotrauka
Cristiano Ronaldo su šeima / Vida Press nuotrauka

Naujausi straipsniai