Cristiano Ronaldo surengė šventinį vakarėlį... savo garbei

Cristiano Ronaldo ir Georgina Rodriguez / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-29 20:25
Portugalų futbolo žvaigždė Cristiano Ronaldo (32) prieš Naujuosius metus surengė vakarėlį...Cristiano Ronaldo garbei. Tai yra sau.

????❤️????????

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Šventėje dalyvavo artimi sportininkui žmonės, jo mylimoji Georgina Rodriguez (23), mama Maria Dolores, seserys Katia ir Elma Aveiro, brolis Hugo Aveiro.

Gala CR7 2017!????????????❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Šventės nuotraukomis Ronaldo pasidalijo savo socialinėje paskyroje – jo atvirumas ir nuoširdumas stebina, nes asmeninio gyvenimo akimirkų negaili gerbėjams.

Nors iš pirmo žvilgsnio priežastis rengti šventę atrodo šiek tiek arogantiška, tačiau prabėgę metai Cristiano Ronaldo buvo sėkmingi tiek sportinėje karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime, tad kodėl nešvęsti.

Šįmet Ronaldo su Madrido „Real“ komanda laimėjo čempionų lygoje, penktą kartą tapo „Auksinio kamuolio“ šeimininku.

Asmeniniame gyvenime pasiekimai – taip pat įkvepiantys: birželį nuo surogatinės motinos gimė dvyniai Eva ir Mateo, lapkričio mėnesį mylimojo Georgina pagimdė dukrytę Alaną Martiną.

Negana to, neseniai „Instagram“ komanda, apžvelgusi 2017 m. rezultatus, nustatė, kad Ronaldo yra trečioje populiariausiųjų vietoje. Lapkričio pabaigoje futbolininkas turėjo 115 milijonų sekėjų. Šiuo metu prisidėjo dar milijonas. Cristiano Ronaldo vis pakursto aistras, kurios didina sekėjų būrį. Štai prieš keletą dienų jis pasidalijo nuotrauka, kurioje jis su trimis savo mažyliais, nėra tik vyriausiojo 7 metų sūnaus Cristiano. Prognozuojama, kad šis įrašas – „Įstrigau tarp kūdikių!“ – gali tapti vienu populiariausių „Instagram“ istorijoje.

Estou PRESO a estes bebés lindos ahahahah ❤️❤️❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai