Cristiano Ronaldo sūnus – tikras tėčio pasekėjas

Cristiano Ronaldo ir jo sūnus / INSTAGRAM nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-02 18:03
Vieno garsiausių pasaulio futbolininkų Cristiano Ronaldo (33) sūnus Cristiano Jaunesnysis (7) jau dabar žino, kaip pozuoti prieš fotoobjektyvą. Dažnai narcizu pravardžiuojamo sportininko berniukas moka atkartoti žymiausias tėčio pozas.

Cristiano Ronaldo vizitine kortele futbolo aikštelėje tapusią pozą, kai šis įtempia pilvo preso ir rankų raumenis, puikiai įsiminė ir jo sūnus Cristiano Jaunesnysis.

„Real Madrid“ komandos žvaigždė, socialiniame tinkle pasidalijęs sūnaus nuotrauka, šalia paliko užrašą: „Tėti, aš būsiu visai kaip tu!!! Ką manai?“

????Jr say daddy I'm gonna be like you!!! What do you think?? ????????

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Gerbėjai netruko pastebėti, kad jiedu jau dabar tarsi vienas kito atspindžiai. „Ir dabar jis atrodo visai, kaip tėtis“, „Cristiano Jaunesnysis bus dar geresnis“ – pasipylė pastebėjimai.

Futbolo klubo „Real Madrid“ krašto puolėjo Cristiano Ronaldo šeima šiais metais pagausėjo net du kartus. Birželį Pakaitinė motina portugalui padovanojo dvynukus Evą ir Mateo, o Lapkričio 12 dieną jo mergina Georgina Rodriguez pagimdė dukrą. Cristiano Jaunesnysis – vyriausias futbolininko sūnus.

Estou PRESO a estes bebés lindos ahahahah ❤️❤️❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai