Cristiano Ronaldo su Georgina Rodriguez leidosi į žiemos išvyką – jų meilę vainikavo romantiškos išvados

Cristiano Ronaldo ir Georgina Rodriguez / INSTAGRAM nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-13 15:59
Lapkričio 12 dieną ketvirtą kartą tėvu tapęs, vienas garsiausių pasaulio futbolininkų Cristiano Ronaldo (33) viename interviu prisipažino, kad vaikų auginimas jį iš emės pakeitė. Vyras tapo atsakingesnis, švelnesnis ir rimtesnis. Su drauge Georgina Rodriguez (24) jiedu sukūrė šeimos idilę ir dabar išgyvena auksinį gyvenimo laikotarpį.

C. Ronaldo ir G. Rodriguez gimusi Alana Martina – pirmas bendras jų vaikas. Pirmagimį Cristiano jaunesnįjį futbolininkui išnešiojo pakaitinė motina. Pakaitinės motinos paslaugomis sportininkas pasinaudojo ir antrą sykį – tais pačiais, 2017 metais, kai gimė Alana Martina, Ronaldo sulaukė ir dvynių Evos Marios Dos Santos ir Mateo Ronaldo.

Praėjus beveik pusmečiui po jauniausios dukros gimimo, Cristiano ir Georgina pagaliau gali šiek laiko praleisti ir dviese.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Pora, palikusi vaikus patikimai globai, išvyko į žiemos pasaka dvelkiantį kurortą. Nuotraukomis, atrodančiomis tarsi iš kelionėms skirto katalogo, abu, tiek Georgina, tiek Cristiano, su gerbėjais dalijosi socialiniame tinkle.

Skirtinguose profiliuose mylimieji išsakė gražius, šiltus žodžius. Georgina savo meilę C. Ronaldo įvardijo, kaip begalinę. Tuo tarpu fubloninkas jųdviejų dieną pavadino – nuostabia.

Georgina Cristiano Ronaldo sutiko prabangioje parduotuvėje. Šis pastebėjęs jauną ir žavią merginą kaipmat užkalbino. Taip praėjusių metų birželį užgimė nauji jausmai.

Vienas pirmųjų kartų, kuomet futbolininkas pastebėtas su būsimu modeliu (Georgina neseniai pasirašė sutartį su modelių agentūra) – praėjusių metų kovas. Tada Portugalijos Madeiros oro uostas buvo pervadintas Cristiano Ronaldo vardu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai