Cristiano Ronaldo skubiai išvyko iš Rusijos dėl šeimyninių aplinkybių

Cristiano Ronaldo su sūnumi ir drauge Georgina Rodriguez / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-29 21:09
Portugalijos futbolininko Cristiano Ronaldo (32) gerbėjai ir kritikai nustebinti: Portugalija birželio 28 d. Kazanėje pralaimėjo Čilei FIFA Konfederacijų taurės pusfinalyje, ir, pasirodo,  garsusis futbolininkas iki šiol nematė savo gimusių dvynių.

Būtent dėl jų Cristiano Ronaldo nebežais Portugalijos rinktinei kovojant dėl trečios vietos.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.


Tai ne įgeidis, kurį futbolininkas ėmė ir įgyvendino – jis turėjo gauti federacijos leidimą palikti komandą. Pasak futbolo žvaigždės, tai ir ne priedanga pabėgti po pralaimėjimo.

Apie šį sprendimą Cristiano Ronaldo parašė savo socialinėje paskyroje: „Tarnavau savo nacionalinei rinktinei ir kūnu, ir siela, nors tuo momentu gimė mano du vaikai. Gaila, mes nepasiekėme savo svarbiausio tikslo, bet tikiu, kad turėsime kuo nudžiuginti portugalų tautą. Futbolo federacijos prezidentas Portugalijoje ir mūsų treneris priėmė dėl manęs tokį sprendimą, kurio niekada nepamiršiu. Aš labai džiaugiuosi pagaliau galėdamas pirmą kartą išvysti savo vaikus“.

Dvynius Evą ir Mateo vyrui birželio 8 d. pagimdė surogatinė motina. Futbolininkas jau augina šešerių metų sūnų Cristiano Ronaldo Jaunesnįjį. Žavinga likimo vingis – kūdikio laukiasi dabartinė Cristiano mylimoji Georgina Rodriguez (22).

Netrukus Cristiano Ronaldo pasidalijo nuotrauka, kurioje laiko savo vaikus - Ev1 ir Mateo: „Esu laimingas laikydamas savo dvi naujas gyvenimo meiles“.

Instagram nuotr.
Instagram nuotr.


Žmonės.lt

Naujausi straipsniai