Cristiano Ronaldo prasitarė, kad slapta susituokė su Irina Shayk

Cristiano Ronaldo ir Irina Shayk / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-14 14:17
Portugalas Cristiano Ronaldo (28 m.) pirmadienį buvo paskelbtas geriausiu 2013-ųjų metų futbolininku, o atsiimdamas apdovanojimą jis pakurstė gandus, kad galbūt slapta vedė savo ilgametę mylimąją rusų manekenę Iriną Shayk (28 m.).

Pirmadienį Ciuriche vykusioje ceremonijoje Madrido „Real“ ekipos puolėjas aplenkė ketverius metus iš eilės „Auksinio kamuolio“ apdovanojimą laimėjusį argentinietį Lionelį Messi ir buvo paskelbtas geriausiu praėjusių metų futbolininku.

„Nežinau, kaip apibūdinti šį jausmą. Aš noriu padėkoti visiems savo komandos draugams – ir rinktinės, ir klubo. Be jų pagalbos tai nebūtų įmanoma“, – su ašaromis akyse kalbėjo Cristiano Ronaldo.

Tačiau pramogų pasaulio kronikininkams pro akis nepraslydo viena iškalbinga detalė – futbolininkas savo kalboje paminėjo ir žmoną. „Taip pat noriu padėkoti žmonai, draugams ir sūnui“, – sakė jis, žiūrėdamas į salėje sėdinčią manekenę Iriną Shayk.

Nei Cristiano Ronaldo, nei Irina Shayk vėliau nekomentavo paties futbolininko paskleistų kalbų apie slapta įvykusias vestuves.

Futbolininkas su seksualiąja rusų manekene susitikinėti pradėjo 2010-ųjų pradžioje.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai