Cristiano Ronaldo pasisakė esantis gėjus, bet tuoj buvo užkluptas pasimatyme su mergina

Cristiano Ronaldo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-23 14:51
Vos spėjo pasaulio žiniasklaidą apskrieti Cristiano Ronaldo (31 m.) prisipažinimas apie netradicinę seksualinę orientaciją, ir futbolininkas buvo nufotografuotas pasimatyme su... mergina.

Kaip Žmonės.lt rašė anksčiau, per Madrido „Real“ ir „Atletico“ komandų mačą Cristiano Ronaldo susikivirčijo su futbolininku Koke. Šis, siekdamas jį įžeisti, metė komentarą apie jo seksualinę orientaciją, tačiau Ronaldo nesutriko ir atsikirto: „Taip, aš gėjus, bet labai turtingas.“ Abu apsižodžiavę sportininkai buvo nubausti geltonomis kortelėmis.

Ir vos tik spėjo ši Cristiano Ronaldo pasakyta frazė apskrieti internetą, pasirodė visiškai priešinga informacija, privertusi jo gerbėjus sutrikti – tai jis gėjus ar ne?

Šią savaitę futbolininkas buvo nufotografuotas romantiškai leidžiantis laiką su mergina Paryžiaus Disneilende, o nuotraukos trečiadienio popietę pasirodė britų portale „Daily Mail“. Jas pažiūrėti galite paspaudę ČIA.

Cristiano Ronaldo norėjo likti nepastebėtas, tad buvo užsimaskavęs – užsidėjęs tamsius akinius ir peruką bei užsimetęs ant galvos gobtuvą. Jam į parankę buvo įsikibusi daili brunetė, kurios tapatybę žurnalistai greitai išsiaiškino – tai Georgina Rodriguez. Paparacai juodu nufotografavo meiliai burkuojančius ir besibučiuojančius.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Įdomu tai, kad tame „Daily Mail“ straipsnyje nė žodeliu neužsiminta apie Cristiano Ronaldo pasisakymą dėl jo seksualinės orientacijos, tačiau galima rasti ilgą sąrašą merginų, su kuriomis jį siejo tariami romanai.

Neatmetama versija, kad šis pasimatymas galėjo būti surežisuotas siekiant užglaistyti kilusį šurmulį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai