Cristiano Ronaldo mylimoji atskleidė, kokios lyties kūdikio laukiasi ir kaip ruošiasi šeimos pagausėjimui

Cristiano Ronaldo su Georgina Rodriguez
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Futbolininkui Cristiano Ronaldo neseniai patvirtinus, kad jo mylimoji Georgina Rodriguez laukiasi, pasaulio akys susmigo į šią gražuolę.

Georgina pasakojo, kad labai rimtai ruošiasi kūdikio gimimui. „Stengiuosi valgyti natūralius produktus, vengiu sunkių valgių ir seku Viduržemio jūros dietos nurodymus. Nesilaikau jos griežtai, nes kartais mėgstu ir pasilepinti“, – teigė būsima mama.

Ispanijos žurnalui „Hola“ juodaplaukė atskleidė, kad jau penktąjį mėnesį laukiasi mergytės. „Aš esu šeimos žmogus. Myliu vaikus, gamtą ir gyvūnus“, – pasakojo žinomo futbolininko mylimoji.

Ji teigė, kad jos moto – „Mens sana in corpore sano“. Išvertus iš lotynų kalbos tai reiškia „Sveikame kūne – sveika siela“.

Portugalų spauda teigia, kad Cristiano Ronaldo šeima turėtų pagausėti spalio pabaigoje. Artimas porai šaltinis sakė, kad „Jie yra labai laimingi ir laukia vaikelio atėjimos. Visi dievina Georgina ir ji yra laiminga šiuose santykiuose.“

Cristiano šis mažylis bus jau ketvirtasis vaikas – jis turi septynmetį Cristiano Ronaldo jaunesnįjį ir vos birželio pabaigoje gimusius dvynukus Eva ir Mateo.

Atostogaudama Ibisoje Georgina Rodriguez neslėpė apvalėjančio pilvuko ir šeima mėgavosi saulės voniomis bei poilsiu.

Cristiano Ronaldo mylimoji Ibisoje demonstravo apvalėjantį pilvuką (7 nuotr.)
+1

Skaitykite daugiau