Courteney Cox su mylimuoju Johnny McDaidu teko rimtas išbandymas: nesimatė jau keletą mėnesių

Courteney Cox ir Johnny McDaidas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-25 16:34
Aktorės Courteney Cox gyvenimo draugas, muzikantas Johnny McDaidas, užstrigo Europoje dėl pasaulyje siaučiančios koronaviruso pandemijos. Žinoma moteris neseniai socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotrauka, kurioje matoma ištrauka iš vaizdo skambučio su mylimuoju – tai vienintelis būdas jiems pasimatyti – deja, kol kas tik virtualiai.

„Praėjo jau 133 dienos nuo mūsų paskutinio gyvo susitikimo. Covid-19 – tikras galvos skausmas. Su gimtadieniu, mano meile, labai džiaugiuosi mūsų šiandienos virtualiais pietumis bei vakariene (esame skirtinguose žemynuose ir laikas yra skirtingas). Beprotiškai tavęs pasiilgau“, – rašė žymiojo serialo „Draugai“ aktorė savo Instagram paskyroje.

Grupės „Snow Patrol“ narys penktadienį šventė savo 44 – ąjį gimtadienį. Johnny McDaidas „užstrigo“ Europoje – turėjo vykti į Šveicariją, tačiau dėl prasidėjusio karantino turėjo likti Anglijoje, kur yra ir dabar. Courteney Cox populiariojo Ellen DeGeneres šou metu teigė, kad „itin pasiilgo fizinio Johnny prisilietimo“ ir jai dabar yra „tikrai sunku“.

Courteney Cox su Johnny McDaidu pradėjo susitikinėti dar 2014 – aisiais, o po pusmečio susižadėjo. Tiesa, 2015 – aisiais sužadėtuves atšaukė, tačiau 2016 – aisiais vėl tapo įsimylėjusia porele ir šiltus jausmus puoselėja iki šiol.

Aktorė Courteney Cox kovo mėnesį teigė, kad karantino metą išnaudoja įvairiai veiklai – žiūri visas serialo „Draugai“ serijas, kadangi „nebeatsimena, kas tiksliai buvo rodoma kiekvienoje serijoje“ ir „greičiausiai susimautų kiekviename teste apie serialą“. „Po karantino aš vėl žinosiu viską apie serialą „Draugai“ – galėsite drąsiai vėl manęs klausti bet ko“, teigė aktorė, seriale įkūnijusi tvarkingosios Monikos personažą.

Taip pat C.Cox neseniai su kita serialo „Draugai“ žvaigžde, Jennifer Aniston, pradėjo kampaniją, skatinančią gyventojus visame pasaulyje karantino metu dėvėti kaukes.

View this post on Instagram

💕

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial) on

Naujausi straipsniai