Courteney Cox apsilankė serialo „Draugai“ apartamentuose: „Grįžtu namo“

Serialo „Draugai“ aktoriai ir Courteney Cox / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-22 21:47
Matyt, nei režisieriai ar scenaristai, nei aktoriai – niekas nesitikėjo, kad 1994 m. rugsėjo 22 d. per „NBC“ parodyta pirmoji serialo „Draugai“ serija taps lemtinga. Galiausiai istorija apie 6 draugus, gyvenančius Manhetane tapo vienu populiariausių ir mylimiausių visų laikų serialų.

Beveik iš karto Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Mattas LeBlancas, Matthew Perry ir Davidas Schwimmeris tapo pasaulinio lygio žvaigždėmis.

Serialo „Draugai“ aktoriai / Vida Press nuotr.
Serialo „Draugai“ aktoriai / Vida Press nuotr.

Neseniai į socialinius tinklus įsitraukusi Courteney Cox pasidalijo nostalgiją keliančiu vaizdo įrašu, kuriame ji lankosi prie vienų iš seriale maytų apartamentų.

„Labos nakties, bičiuliai! Keliauju namo,“ – vaizdo įraše juokavo moteris.

Tai ne vienintelis kartas, kai legendinė serialo aktorė prisimena senus gerus laikus. Net ir pirmasis moters įrašas „Instagram‘e“ buvo nuotrauka, kurioje ji su Lisa Kudrow bei Ellen DeGeneres sėdi ant žymiosios draugų sofos.

Serialui „Draugai“ įsibėgėjus jis tapo vieninteliu, kuriame visiems pagrindiniams aktoriams, nepriklausomai nuo lyties, buvo mokama tokia pati suma už seriją. O ji buvo įspūdinga – net 1 mln. JAV dolerių. Tai buvo pačių aktorių reikalavimas ir iki tol – nematytas išsišokimas Holivudui.

Iš viso buvo parodyti dešimt sezonų. Paskutinioji seriją, kaip ir kitos, buvo filmuojama stebint tikriems žiūrovams, o režisieriui paskelbus filmavimų pabaigą, ašaras braukė ne tik aktoriai, bet ir visi susirinkę gerbėjai.

Dar ir dabar nė vienas pokalbių šou ar interviu aktorių šešeriukei nepraeina be klausimų apie šį jų karjeroms pamatą padėjusį legendinį šou. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai