Courteney Cox apie sužadėtinį Johnny McDaidą: „Jis – tas vienintelis“

Courteney Cox ir Johnny McDaidas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-12 16:25
Kultinio amerikiečių serialo „Draugai“ žvaigždė Courteney Cox viešėdama Jimmy Kimmelo televizijos laidoje atvirai prakalbo apie šiltus jausmus, kuriuos jau daugelį metų puoselėja sužadėtiniui, grupės „Snow Patrol“ nariui Johnny McDaidui.
Poros santykiai – niekuomet nebuvo paprasta meilės istorija. Jie tai skyrėsi, tai taikėsi. Nors Johnny 2014-ųjų birželį, po pusmečio draugystės, paprašė Courteney rankos ir pora pradėjo planuoti vestuves – kiek daugiau nei po metų nutraukė sužadėtuves. Kalbėta, kad pagrindinė poros skyrybų priežastis – nesutarimas, kur gyventi. Courteney Cox nebuvo linkusi išsikraustyti iš Los Andželo, kur mokyklą lanko jos dukra Coco, o Johnny McDaidui nepatiko gyventi taip arti Holivudo šurmulio – jis norėjo grįžti į savo gimtąją Angliją.

Tačiau jausmai vis tik buvo stipresni ir kurį laiką pabuvę atskirai, Courteney Cox ir Johnny McDaidas nusprendė, kad negali gyventi vienas be kito. 2016-ųjų balandį pora ir vėl buvo pastebėti laiką leidžiantys vienas kito draugijoje.

Panašu, kad poros santykiai šiuo metu geri kaip niekada. „Jis – mano vyras, mano vienintelis, mano partneris“, – pokalbių laidoje pirmadienį kalbėjo C. Cox.
„Aš nežinau ar galiu atsakyti, kas mums padeda išlaikyti santykius, tačiau žinau, kad niekada jokios moters taip nemylėjau, kaip myliu Courteney. Turbūt to ir užtenka“, – leidiniui „People“ prieš keletą metų yra sakęs Johnny McDaidas.

Naujausi straipsniai