„Coocoomos“ ir Monika Liu pristato madingiausių vasaros aksesuarų – margaspalvių šilko skarų kolekciją

Monika Liu / „Coocoomos“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-04 12:15
Vasarai įsibėgėjant ,,Coocoomos” pristato stilingiausius šio sezono aksesuarus - natūralaus šilko “Coocoomos by Monika Liu” skaras, pagamintas naudojant originalius atlikėjos Monikos Liu piešinius.

Idėja dirbti kartu gimė spontaniškai, pamačius išskirtinius atlikėjos darbus, jų kompozicijas ir spalvas. „Mes visada ieškome iššūkių ir galimybių dirbti su talentingomis, įvairiapusiškomis asmenybėmis.

Šį kartą, mūsų dėmesį patraukė būtent Monikos muzika ir talentas piešti. Simboliška, bet susitikome per jos Kalėdinį koncertą, o Kalėdos stebuklų metas, tada ir gimė ši idėja. Ruošiantis sezonui, Monika įnešė naujų vėjų į mūsų kolekciją, kartu su atlikėja sukūrėme ir išskirtinį akinių modelį, kurio rėmeliai pagaminti iš natūralaus buivolo rago išraižyto specialia technika. Jie įmantrūs, kitokie ir tinkantys išskirtinio stiliaus gerbėjams“ – pasakoja „Coocoomos“ dizainerė Rūta Mackevičiūtė.

„Coocoomos“ nuotr.
„Coocoomos“ nuotr.

Monika yra unikali asmenybė, jos noras, polinkis piešti, išpiešti jausmus, buvo visada. “Nuo pat vaikystės mane iš vidaus kažkokia jėga kaip magnetas traukdavo pasiimti piešimo reikmenis ir tiesiog piešti smulkias detales. Skirtingais gyvenimo etapais tai suaktyvėja. Ypatingai, noras piešti sustiprėjo paauglystėje, kai bandžiau išreikšti, iš naujų patirčių susikaupusias, emocijas. Būtent tada pradėjau ir dainuoti, ir piešti. Vėliau, kai išvažiavau mokytis i Ameriką vėl pradėjau daug piešti. Mano senelis buvo labai talentingas dailininkas ir poetas, tai net neabejoju, kad tai susiję ir su genais” – pasakoja atlikėja Monika Liu. ,,Kuo toliau, tuo dažniau piešimas pereina į rimtesnę veiklą, man tai yra didžiulis malonumas ir kartu būtinybė. Negaliu nepiešti. Labai mėgstu, tiesiog jaučiu malonumą stebėti mažas detales, įvairių medžiagų, daiktų nuotraukas, padarytas mikroskopu. Mano galvoje taip pat verda daug mažų detalių, dėl to jas išpaišau tada palengvėja ir galvoje. Tai darau be jokių lūkesčių, tiesiog išpaišau taip, kaip jaučiu tą akimirką, ir nėra nei gerai, nei blogai, nei gražu, nei negražu, nėra jokio vertinimo, nes tiesiog taip yra tą akimirką” – pasakoja atlikėja Monika Liu.

„Coocoomos“ nuotr.
„Coocoomos“ nuotr.

Šios skarelės yra Monikos dainų iliustracijos – viena – tai aistringos ir tragiškos vyro ir moters meilės istorija – ,„Empirical Love“, o kita daina – apie norų išsipildymą, ji vadinasi ,,I am”. Tai riboto leidimo skarelės, kiekvienas įsigijęs šiuos aksesuarus žinos, kad yra 1 iš 50 šių kūrinių savininkas” – pasakojo ,,Coocoomos” dizainerė Rūta Mackevičiūtė. Pasak Monikos Liu, ji iš karto sutiko su bendros koloboracijos idėja, ,,Coocoomos mane žavi savo nepriekaištinga kokybe, estetika. Būtent kontrastas tarp jų kokybiškos elegancijos ir mano chaotiškumo, sukuria labai įdomia sintezę – kokybišką ir elegantišką chaosą”.

Skarelė – ypatingai madingas šios vasaros aksesuaras. Pasaulyje žinomos ,,fashionistos”, „blogerės“ jau demonstruoja pačius įmantriausius skarų surišimo ir panaudojimo būdus. Dviejų dydžių „Coocoomos by Monika Liu“ šilko skaros gali būti tinkamos ne tik yprastai ryšėti ant kaklo, tačiau jos gali tapti rankos riešo aksesuaru, detale ant Jūsų vasariškos skrybelės, spalvinga palaidine, diržu džinsuose, plaukų puošmena. Čia svarbiausia Jūsų fantazija.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai