„Coocoomos“ dizainerė R.Mackevičiūtė laukiasi antro vaiko: „Svarbiausia, kad gimtų sveikas ir stiprus“

Rūta Mackevičiūtė ir Eduardas Fedotovas / Irmanto Gelūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-15 16:34
Prekės ženklo „Coocoomos“ kūrėjų Rūtos Mackevičiūtės ir Eduardo Fedotovo namuose – džiugus laukimo laikotarpis. Šeimoje gims antra atžala.

Verslininkai Rūta Mackevičiūtė ir Eduardas Fedotovas pasidalijo džiuga žinia, kad šiemet jų šeimos gretas papildys naujas narys. Porai tai bus antrasis vaikas – kartu jie augina dukrą Sofiją.

„Sužinoję, kad laukiuosi, su visa šeima labai apsidžiaugėme. Nors tai nebuvo itin planuota, to tikėjomės“, – portalui Žmonės.lt komentavo Rūta.

Moteris atskleidė, kad vaikelis pasaulį turėtų išvysti gruodžio mėnesį. Tiesa, šiemet šeimos laukia dar viena maloni permaina – persikėlimas į naujus namus. „Kai įrenginėjome namą, buvome numatę tik vieną vaiko kambarį, todėl dabar teks daug ką pergalvoti“, – užsiminė R.Mackevičiūtė.

Prekės ženklo „Coocoomos“ kūrėjai teigė, kad neturi jokių lūkesčių dėl antrojo vaikelio lyties. Pora pabrėžė, kad pandeminiu laikotarpiu svarbiausia, jog vaikelis gimtų sveikas. „Dukrytė Sofija džiaugsis tiek broliu, tiek sese, todėl svarbiausia, kad vaikas gimtų sveikas ir stiprus. To pakanka iki pilnos laimės“.

Rūta prasitarė, kad laukiantis antrą kartą viskas kiek aiškiau, tačiau didžiausią rūpestį kelia vis dar siaučiantis koronavirusas. Šiuo metu moteris jaudinasi dėl antrosios pandemijos bangos, kuri pakeistų situaciją ligoninėse.

„Tačiau tikėkimės, kad viskas bus gerai“, – vylėsi R.Mackevičiūtė.

Rūta ir Eduardas portalui Žmonės.lt yra pasakoję, kad susipažino per bendrus draugus ir netrukus ne tik pamilo vienas kitą, bet ir ėmėsi bendro verslo – moteriškų drabužių, avalynės, aksesuarų, namų kvapų kūrimo.

Naujausi straipsniai