„Comic Con Baltics“ atidaryme – net žvaigždes pribloškęs Michaelo Winslow pasirodymas

Michaelas Winslow / Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Dovilė Lebrikaitė
Publikuota: 2017-12-02 13:32
Šeštadienį Vilniaus parodų rūmuose „Litexpo“ rūmuose buvo atidarytas populiariosios kultūros festivalis „Comic Con Baltics“. Visame pasaulyje populiarus renginys Baltijos šalyse organizuojamas pirmą kartą.

Renginį atidarė iliuzionistas Mantas Wizard, pakvietęs į sceną „Žaigždžių karų“ franšizės kūrėjus Rony Bridges ir Pamelą Betts, komiksų „Sarah Scribbles“ autorę Sarah Andersen, „Marvel“ komiksų kūrėją Marco Castiello, „Hario Poterio“ aktorių Joshą Herdmaną, filmo „Deadpool“ aktorių Stefanas Kapicicius, „Policijos akademijos“ aktorių Michaelą Winslow, „Sostų žaidimų“ aktorius Ianą Mcelhinney ir Deaną Chapmaną.

Žmogus-orkestras Michaelas Winslow, vos pasirodęs ant scenos, surengė nepakartojamą šou, išjudinusį ne tik žiūrovus, bet ir renginio žvaigždes. Visi vienbalsiai sutiko – pranokti jo pasirodymo nepavyks niekam.

Dariaus Kučio nuotr.
Dariaus Kučio nuotr.

Tačiau tai ir nebuvo varžybos – kiekvienas kviestinis svečias įdomus savaip. Štai S.Andersen garsėja ne tik komiksais, bet ir paslapties šydu – tik nedaugelis yra matę jos veidą. O ką paslaptingoji kūrėja veikia tuomet, kai nepiešia komiksų?

„Tikriausiai daug skaitau ir dirbu barista“, – per atidarymą su šypsena atsakė Sarah.

Gregorį Gylį „Hario Poterio“ franšizėje įkūnijęs J.Herdmanas atskleidė, kas, jo nuomone, buvo smagiausia filmuojantis kultiniame filme.

„Buvo daug smagių momentų, bet, manau, smagiausias nutiko antrame filme, kai virė multisulčių eliksyrą. Mes turėjome suvalgyti skraidančius pyragaičius. Reikėjo padaryti 60 dublių. Mes vis juokėmės ir negalėjome sustoti“, – prisiminė J.Herdmanas ir patikino, kad nepaisant šio linksmo nuotykio, iki šiol mėgsta pyragaičius.

Bene ryškiausia „Comic Con Baltics“ žvaigždė – D.Chapmanas, įkūnijęs „Sostų žaidimuose“ karalių Tomeną. Pirmas klausimas, kurio jis sulaukė: „Ar turi merginą?“ Išgirdęs tokį Manto Wizard klausimą Deanas nepasimetė – atsakė esąs vienišas. O kokį vaidmenį „Sostų karuose“ jis norėtų atlikti?

„Jon Snow“, – nė nemirktelėjęs atsakė jis.

„Comic Con Baltics“ Vilniuje vyksta gruodžio 2-3 dienomis. Renginys tarptautinis, jame daug svečių iš užsienio, todėl čia vyrauja anglų kalba. Kiekviena kviestinė žvaigždė turi savanorį, kuris jį lydi, todėl gali patarpininkauti ir pavertėjauti, bendraujant su svečiais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai