„Colours of Bubbles“ kviečia į rudens koncertus – pristatys niekada negrotą dainą

„Colours of Bubbles“
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Grupė „Colours of Bubbles“ kviečia į rudens koncertus Vilniuje, Panevėžyje bei Torūnėje ir tęsia intensyvius ir įsimintinus savo metus, kuriuose anšlaginiai pasirodymai ir bendras albumas su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, remiksų albumas, koncertų turas Kinijoje, duetas su dainininke Jurga, LRT sezono atidarymo koncertas ir koncertas Trakų pilyje.

„Esame išsiilgę savo įprastos programos, roko skambesio, todėl rudens koncertuose kviečiam rokenrolint kartu. Taip, kaip tada, kai susikūrėm“, – teigia grupės vokalistas Julijus Aleksovas.

Specialiai šiems koncertams „Colours of Bubbles“ nariai prisimins kūrinius iš pirmųjų grupės įrašų „Today I’m Feeling Better Than Ever“ ir „Inspired by a True Story“, sugros rečiau koncertuose girdimas dainas, taip pat pirmą kartą gyvai atliks grupės „Golden Parazyth“ dainos „koverį“ „There’s No Past“, kurį vasarą sukūrė specialiai „Scuared“ projektui.

Artimiausias grupės koncertas įvyks jau pirmadienį, spalio 15 dieną, menų fabrike „Loftas“, Vilniuje. Tiesa, nors grupė čia yra grojusi ne vieną kartą, tai bus pirmasis jų solinis koncertas industrinėje „Lofto“ erdvėje.

LRT televizijos naujojo sezono pristatymo koncertas / Pauliaus Peleckio nuotr.

Tą pačią savaitę, spalio 20 dieną, „Colours of Bubbles“ keliaus į Panevėžį, kur koncertuos „Tauros lofte“. Ankstesnį kartą Panevėžyje grupė pasirodė prieš pustrečių metų – 2016-tų kovą, kai dviem koncertais Panevėžyje pristatė savo albumą „She Is the Darkness“. Beje, pirmasis iš šių koncertų vyko Panevėžio moterų pataisos namuose ir tapo vienu įsimintiniausių per grupės gyvavimą.

„Tas koncertas iki šiol yra vienas ryškiausių prisiminimų mums visiems“, – sako Julijus Aleksovas. „Laukiame sugrįžimo į Panevėžį, tikimės, kad tai bus įsimintinas vakaras visiems susirinkusiems.“

Surengusi koncertus Vilniuje ir Panevėžyje, lapkričio mėnesį grupė išvyks į Lenkiją, kur jau kuris laikas sėkmingais buria savo gerbėjų ratą. Lapkričio 16 dieną šiauliečiai surengs pasirodymą Torūnėje kartu su Lenkijos indie folko grupe „Henry David's Gun“.

Skaitykite daugiau