„Colours of Bubbles“ ir „Sisters On Wire“: skirtingi muzikos tonai, bet vienas stilius ir viena scena

„Colours of Bubbles“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Labai labai laukiame penktadienio koncerto!“, – sako „Colours of Bubbles“ vokalistas Julijus Aleksovas, paklaustas, kokiomis emocijomis šiuo metu gyvena vis sparčiau populiarėjanti indie roko grupė.

Jau šiandien Kaune, kokybiškos muzikos ir kultūros taške „Lizdas“ pasirodysiančios „Colours of Bubbles“ komandos lyderis taip pat priduria, kad šiam koncertui atlikėjai intensyviai ruošiasi ir džiaugiasi, kad viena scena dalinsis su gaivaus oro gūsį į Lietuvos muzikos sceną įnešusiais „Sisters On Wire“.

Skirtingi muzikos atspalviai, bet vienas stilius ir, pagaliau, viena scena

 „Colours of Bubbles“ ir atradimu vadinamas, Lietuvos muzikos pasaulio vilkų sukurtas projektas „Sisters On Wire“ vienoje scenoje pasirodo neatsitiktinai. Nors „Colours of Bubbles“ kūryboje išlaiko rokeriškas toną, o „Sisters On Wire“ muzikos aprašyme nebijo pavartoti žodį „pop“, šiuos aštuonis vyrus vienija nesuvaidinta meilė indie muzikos stiliui. Na, ir didelis klausytojų pripažinimas: tai, jog šios dvi grupės dar tik stiebiasi link didžiausių savo tikslų, neoficialiems Lietuvos muzikinės scenos raidos analitikams netrukdo atlikėjus laikyti naujos, ilgai lauktos didžiosios scenos kartos atstovais.

„Sisters On Wire“ / Grupės archyvo nuotr.

Atvirai apie simpatijas ir laukimą

Per pastaruosius metus daugelio melomanų širdis užkariavę „Colours of Bubbles“ nariai garsėja ne tik ypatingu kuriamos muzikos skambesiu ir laimėjimais – sparčiai populiarėjantys Lietuvos atlikėjai juk gali pasigirti geriausios metų roko grupės titulu.

Tačiau apie šiuos atlikėjus vis dažniau kalbama kaip apie šlovės nesivaikančius, paprastus, nuoširdžius vyrukus. Štai grupės lyderis Julijus neatsisakė pasišnekučiuoti net ir vėlyvą vakarą.

Skeptiškai sureagavusiems į šį pastebėjimą turbūt reikia priminti – į žurnalisto skambutį maloniai sureaguoja tikrai ne kiekvienas populiarus atlikėjas:

„Kodėl taip laukiame koncerto? Tam yra kelios priežastys. Pirma – seniai begrojome Kaune, antra – labai norime pamatyti „Lizdą“, mat iš bičiulių bei kolegu apie šią vietą girdėjome daug gero. Taip pat džiaugiamės, kad grosime su grupe „Sisters On Wire“. Aš jaučiu jiems simpatijas. Tiesa, nesu jų girdėjęs gyvai, bet kiek teko klausytis grupes įrašų – skamba puikiai, tad nekantrauju, nes turėtų būti itin smagu. Juolab paskutiniu metu mažiau koncertuojame, todėl esame pasiilgę scenos. Tiems, kurie užsuks į „Lizdą“, pažadame tikrai gerą vakarėlį!

Jokia paslaptis ir tai, kad pastaruoju metu bandome daugiau koncentruotis į naujojo albumo įrašus bei pačio albumo koncepto išgryninimą. Manome ir tikimės, kad rezultatas bus tikrai stiprus. Kol kas dar naujų kurinių negrojame bei neviešiname, bet greitai turėtų pasirodyti pirmasis singlas. Na, o patį albumą ketiname išleisti ateinančių metu pavasarį. Tačiau albumas dar tik bus, o mes susitikti su gerbėjais ir tais, kurie mūsų dar nepažįsta, norime jau šiandien!”

Skaitykite daugiau