„Coldplay“ po pertraukos pristatė naują dainą: premjera įvyko kosmose

„Coldplay“ / „Warner Music“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-07 09:42
Viena garsiausių pasaulio grupių „Coldplay“ po daugiau kaip metus trukusios muzikinės pertraukos išleido naują singlą „Higher Power“. Singlo premjerą grupė surengė Tarptautinėje kosminėje stotyje.

„Higher Power“ pirmasis kosmose išgirdo prancūzų astronautas Thomasas Pesquetas. Į stotį buvo nusiųstas „Higher Power“ pasirodymo vaizdo įrašas, kuriame kartu su grupe šoka ateivius primenančios hologramos – tokiu būdu įvyko naujo singlo kosminė premjera.

Coldplay – „Higher Power“:

Po dainos premjeros sekė pokalbis, kurios metu vaikinai diskutavo apie gyvenimo Tarptautinėje kosminėje stotyje ir koncertinio turo metu panašumus, žemės planetos trapumą, grupės nariai Thomaso teiravosi ar jis kosmose nematė ateivių.

„Coldplay“ / „Warner Music“ nuotr.
„Coldplay“ / „Warner Music“ nuotr.

„Higher Power“ buvo sukurta 2020-ųjų pradžioje su mažu klavišiniu instrumentu gulint vonioje. Ją prodiusavo legendinis Maxas Martinas. Visi ją išgirsite gegužės 7-ąją. Su meile, c, g, w ir j“, – apie naują kūrinį pasakojo „Twitter“ kiek anksčiau pasakojo grupės lyderis Chrisas Martinas.

„Coldplay“ pokalbis su Thomasu Pesquetu:

Kūrinio reklaminei kampanijai grupė taip pat pasirinko išskirtinį būdą – specialiai sukūrė šifruotą kalbą ir didžiausiuose pasaulio miestuose nusipirko reklaminių plotų, visi jie kvietė jungtis į paslaptingą puslapį alienradio.fm. Gerbėjai sugebėjo iššifruoti raides ir taip sužinojo naujos dainos pavadinimą ir jos išleidimo datą.

Televizinę „Higher Power“ premjerą „Coldplay“ surengs „American Idol“ laidoje gegužės 9-ąją ir BRIT apdovanojimuose gegužės 11-ąją. Grupė taip pat pasirodys Glastonberio festivalio koncerto „Live At Worthy Farm“transliacijoje gegužės 22 d.

Naujausi straipsniai