„Coldplay“ išleido naują albumą „Music Of The Spheres“: pagrindinį kūrinį įrašė su Selena Gomez

„Coldplay“ / „Warner Music“ nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-10-15 11:08
Viena populiariausių visų laikų muzikos grupių „Coldplay“ penktadienį išleido ilgai lauktą devintąjį albumą „Music Of The Spheres“. Naujajame albume – grupė savo klausytojus nukelia į kosmosą.

Kartu su albumu grupė pristatė naują kūrinį „Let Somebody Go“. Su Selena Gomez įrašytas kūrinys yra tarsi visą albumą jungianti ašis. Kūrinys pasirodo su žodžių vaizdo klipu, kuriame grupės vokalisto Chriso Martino ranka parašyti dainos žodžiai.

Albume „Music Of The Spheres“ tokie singlai kaip „Higher Power“ – šio kūrinio premjera įvyko Tarptautinėje kosminėje stotyje, kūrinys greitai tapo pasauliniu hitu. Praėjusią savaitę „Coldplay“ tapo pirmąją britų grupe, debiutavusia pirmoje JAV „Billboard Hot 100“ topo vietoje – tai jiems pavyko padaryti kartu su kūriniu „My Universe“, kurį vaikinai įrašė su korėjiečiais BTS.

Coldplay X Selena Gomez – „Let Somebody Go“:

Kūrinys „YouTube“ jau peržiūrėtas daugiau kaip 100 mln. kartų. Lietuvoje šis kūrinys taip pat spėjo užkariauti radijo stočių topus – „My Universe“ patenka tarp dviejų populiariausių lietuviškų radijų kūrinių.

Grupės albumas pasirodo diena po kitais metais įvyksiančio pasaulinio turo po stadionus. Tarp šiuo metu paskelbtų miestų – Varšuva, joje koncertas įvyks 2022-ųjų liepos 8-ą. Daugiau „Music Of The Spheres World Tour“ datų galima rasti grupės internetiniame puslapyje.

Coldplay X BTS – „My Universe“:

Kaip ir anksčiau, grupė didelį dėmesį organizuodami turą kreips aplinkosaugai ir CO2 mažinimui. Už kiekvieną parduotą bilietą „Coldplay“ pasodins po medį. Daugiau informacijos apie kampaniją galima rasti grupės puslapyje.

Kitą penktadienį „Coldplay“ surengs pirmąjį koncertą JAV Sietlo „Climate Pledge“ arenoje. Pasirodymą nemokamai gyvai transliuos „Amazon Music“, „Amazon Prime“ ir „Twitch“.

Naujausi straipsniai