Čiuožėja Isabella Tobias: „Lietuvių kalba labai sunki, bet aš ją išmoksiu“

Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-10 18:23
Talentinga dailiojo čiuožimo atstovė, amerikietė Isabella Tobias tris kartus per savaitę lanko privačias lietuvių kalbos pamokas ir savarankiškai mokosi su mokytoju bendraudama „Skype“.

Prisistatyti, šiek tiek papasakoti apie save, išvardinti dienas ir skaičiuoti lietuviškai jau mokanti sportininkė tikina, jog dailiojo čiuožimo partnerio Deivido Stagniūno gimtoji kalba nėra lengva. 

„Bet aš ją išmoksiu!“, – tokią sąlygą sau yra iškėlusi Lietuvos pilietybės siekianti 21 metų Isabella. Lietuvai Europos ir pasaulio čempionatuose nuo 2010-ųjų vasaros atstovaujanti dailiojo čiuožimo pora I.Tobias ir D.Stagniūnas neslepia šiuo metu nerimaujantys kuo baigsis pilietybės istorija. 

Trečiadienį improvizuotą dailiojo čiuožimo treniruotę Kauno žiemos sporto mokykloje „Baltų ainiai“ surengę čiuožėjai atviravo, jog nuo valstybės vadovės Dalios Grybauskaitės priklausys ar 2014 metais Sočyje vyksiančioje žiemos olimpiadoje jie atstovaus Lietuvai ar kitai šaliai. 

„Čiuožti už Lietuvą yra ne mūsų planas, o svajonė“, – paaiškino D.Stagniūnas. Jis tvirtino su partnere šnekąs angliškai ir neturįs kantrybės jo mokyti. 

„Angliškai greičiau viską paaiškinu. Nors pasikalbame ir lietuviškai. Ji net išmoko skaičiuoti... iki aštuntadienio“, – juokėsi D.Stagniūnas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai