„Citybirds“ sukūrė pirmąjį lietuvišką elektrinį ir ploniausią pasaulyje paspirtuką

„Citybirds“ įkūrėjas ir dizaineris Ignas Survila pristato elektrinio paspirtuko suaugusiems konceptą „Eagle“ / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-29 16:40
Paspirtuko „Pigeon“ išradėjai „Citybirds“ didžiausioje pasaulio sporto profesionalų verslo parodoje ISPO, Miunchene, vykstančioje sausio 28-31 dienomis, pristato elektrinio paspirtuko suaugusiems konceptą „Eagle“, kuris sujungs modernų dizainą ir pažangias technologijas. Tai pirmasis lietuviškas elektrinis paspirtukas.

Naujiena išsiskirs itin aktualiu, aptakių, modernių formų gaminio dizainu. Tačiau „Citybirds“ įkūrėjas ir dizaineris Ignas Survila sako, kad to negana. Elektrinis paspirtukas „Eagle“ bus ploniausias pasaulyje. „Matydami ir jausdami didžiulę konkurenciją elektrinių mikro-transporto priemonių kategorijoje, daug dėmesio skyrėme dizainui ir patogumui. Dėl šios priežasties, mūsų produktai - ne tik technologiškai pažangūs, bet ir unikalūs bei ikoniški. Tikimės, kad išpildysim X kartos norą visada ir visur būti „online” bei išsiskirti. Tai be galo svarbi visos mūsų filosofijos dalis,“ – atskleidė Ignas.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Produktą unikaliu daro ne tik dizaino sprendimai, bet ir naujausių technologijų pasitelkimas. Šio paspirtuko vairalazdėje įmontuotą prietaisų skydelį bus galima valdyti sujungus su savo išmaniuoju įrenginiu. Nurodę kelionės tikslą, skydelyje matysite kryptį, kuri leis pačiam rinktis maršrutą ir taip pažinti miestą. Kiekvienas vartotojas galės pasirinkti jums asmeniškai tinkantį programėlių išsidėstymą: tai galės būti laikrodis, informacija apie oro sąlygas, žinutės, Facebook „Messenger“ programėlė, audioknygos ir kita.

„Nuo Citybirds” įkūrimo pradžios supratome, jog norėdami konkuruoti ir užvaldyti šią išties milžinišką eko-mobilumo rinką, turime galvoti ne tik segmentuotai, bet ir inovatyviai. Dėl šios priežasties sukurti elektrinį paspirtuką, kuris visuomet būtų prijungtas prie jūsų įrenginių, buvo neišvengiama. Vienas iš pagrindinių Citybirds tikslų yra sukurti Lietuvišką produktą, kurio gamyba taip pat būtų organizuojama Lietuvoje bei aplinkinėse Europos sąjungos šalyse, dėl šios priežasties Šveicarijos motininė bendrovė ir atidarė filialą ne kur kitur, bet Lietuvoje.“ – pasakojo Ignas Survila.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Šiuo elektriniu paukščiu, su vienu baterijos įkrovimu, bus galima nuskrieti penkiolika kilometrų. Dabar tai rinkos standartas. „Eagle“ išskirtinumas – galimybė prijungti papildomą akumuliatorių, kuris atstumą padvigubins iki trisdešimties kilometrų. Tai „Eagle“ padaro vienu ilgiausią atstumą nuvažiuojančiu elektriniu paspirtuku rinkoje. Jis galės būti įkraunamas naudojant paprastą rozetės lizdą, bekontakčio krovimo technologiją arba specialiame dėkle, kuris talpinamas elektromobilio bagažinėje.

Šiuo metu „Citybirds“ komanda džiaugiasi dideliu susidomėjimu ISPO Munich 2018 parodoje ir kviečia stebėti „Eagle“ pristatymą per tiesioginę video transliaciją internetu, Facebook puslapyje www.facebook.com/citybirdscooters, kuri vyks pirmadienį, sausio 29 d., 17:00 Lietuvos laiku.

„Citybirds“ yra bendra Lietuvos ir Šveicarijos įmonė, įkurta 2014-aisiais, gaminanti miesto paspirtukus vaikams ir suaugusiems. Jos pirmieji modeliai jau pelnė 11 dizaino apdovanojimų visame pasaulyje. „Citybirds“ save mato kaip tvaraus transporto priemonių gamintojus, bandančius pakeisti nusistovėjusias taisykles apie susisiekimą mieste.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai