Cirko artistė Agnė Zobovienė: „Norėčiau, kad dukra eitų mano keliu, bet dabar tegu mokosi“

Agnė Zobovienė / Laidos „Kartų kova“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-14 14:12
„Cirkas nepabėgs, o mokykla – pabėga“, – įsitikinusi „VIP cirko“ artistė ir viena įkūrėjų Agnė Zobovienė. Ji žino, ką kalba – daugybė klajojančių cirko artistų mokslų taip ir nebaigia.

„Nesakau, kad jie svarbiausi gyvenime, svarbiausia mokytis rasti informaciją ir ją valdyti, tačiau bendras išsilavinimas vaikams yra būtinas“, – sakė Agnė, pasibaigus žaidimo „Kartų kova“ filmavimui.

Be jokios abejonės Agnė norėtų, kad dukra sektų jos ir tėčio – cirko artisto Mykolo Zobovo pėdomis. „Visi cirko artistai nori, – patikina. – Tačiau cirkas yra sunkus darbas. Vienas dalykas, kai turi savo palapinę ir gyveni toje pačioje vietoje, bet jei tenka keliauti – tai nėra pramoga. Nėra taip paprasta visą gyvenimą neturėti savo vietos. Iš tikrųjų aš norėčiau, kad abu mano vaikai – ir Marija, ir Lukas rastų savo vietą gyvenime. Jei tai bus cirkas – valio!“

Agnei atrodo, kad svarbiausia būti savimi. „Cirke aš esu savimi ir tai daro mane laiminga“, – šypsosi. Panašu, kad tokia pat laiminga sukdama ant liemens lankus ir glostydama gyvūnus yra ir jos trylikmetė dukra Marija. „Aš užaugau cirke, būdavau šalia tėvų per pasirodymus, per repeticijas“, – sako mergina, dažnai pavadinama gyvūnų fėja.

Laidos „Kartų kova“ nuotr.
Laidos „Kartų kova“ nuotr.

Marija puikiai prisimena savo pirmąjį pasirodymą cirke. Jai tuomet buvo penkeri ir dresavo ji balandžius bei smauglį. „Man labai patiko!“ – juokiasi ir pasakoja, kad pats mylimiausias jos gyvūnas cirke yra pudelis. „Augintinių namie Marija neprašo, – šypteli mama. – Cirke ji kasdien gali turėti kokį panorėjus. Vieną dieną jos kambaryje atsiranda pudelis, kitą – smauglys“.

Ar ta koja iš lovos išlipo cirko artistai? Kodėl gyvatė atsisakė bučiuotis su Agne? Kokių būdų pergalei pasiekti sugalvojo vaikai? Pilna studija džiaugsmo, nes į televiziją šįkart atvyko cirkas!.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai