Cirko artistė Agnė Zobovienė kviečia į specialų ugnies šou su balandžiais

Agnė Zobovienė / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-20 13:38
„Pamatysite išskirtinį baltų ir juodų povinių balandžių pasirodymą, karališkų paukščių paklusnumą ir jų triukus su ugnimi“, – sako garsi cirko artiste Agnė Zobovienė, rengianti specialų pasirodymą, kuriame pasirodys ir grupė „Išjunk šviesą“.

Pasak atlikėjos, darbas su balandžiais ne visada būna nuspėjamas. „Vienos metodikos ar taisyklės kaip juos treniruoti nėra – su vienu paukščiu pakanka dirbti du mėnesius, o su kitu – ir pusės metų mažai. Jie turi skirtingus charakterius, – pastebi cirko artistė. – Treniruotes pradedame tik tuomet, kai gyvūnas išmoksta skraidyti – nuo išsiritimo jau būna praėję porą mėnesių“.

Paklausus A.Zobovienės, ar šiuos balandžius jaunieji leidžia po ceremonijos, atlikėja purto galvą. „Ne. Tam skirti sportiniai balandžiai – jie yra apmokyti skristi ilgus atstumus ir sugrįžti atgal į namus – balandinę. Bet dažnai būna ir kitaip – su liūdna pabaiga. Neapmokyti balandžiai pigiai perkami turguje, pristatomi vestuvininkams, o po paleidimo paukščiai bastosi gatvėmis, badauja ir dažnai tampa maistu katinams“.

Pasak Agnės, ir turguje įsigytą balandį galima išmokyti komandų. Svarbiausia turėti kantrybės ir treniruotis. „Taip pat svarbu žinoti gyvūno amžių ir fizinę būklę – jaunus balandžius lengviau išmokyti komandų“, – patirtimi dalijasi Agnė.

Šventinėje programoje taip pat koncertuos grupė „Išjunk šviesą“. „Išjunk Šviesą“ susikūrė 1988 metais. Grupės įkūrėjas, muzikos ir tekstų autorius – Valdas Burnys. „Išjunk Šviesą“  groja linksmų vakarėlių muziką ir koncerte žada ne vieną muzikinę staigmeną.

Vasario 22 dieną cirko artistė Agnė Zobovienė parodys įtampos kupiną ugnies šou su balandžiais. Renginys vyks bare „Tornado“. Įėjimas – nemokamas.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai