Cirko artistai, oro akrobatai ir būrys muzikos žvaigždžių džiugino „Išsipildymo akcijos“ koncerto žiūrovus

„Išsipildymo akcijos“ koncertas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-30 21:45
„Išsipildymo akcijos“ organizatoriai TV3 ir SEB bankas dovanoja gražiausių pasirodymų, jautrių istorijų, gerumo ir vilties kupiną vakarą. Penktadienio vakarą, Raudondvario dvare, vyko šventinis „Išsipildymo akcijos“ paramos koncertas, skirtas visiems geros valios žmonėms – kaip padėka tiems, kurie jau aukojo ir taip prisidėjo prie sunkiai sergančių vaikų gydymo bei tiems, kurie dar tik ketina tapti stebukladariais ir išpildyti ligoniukų svajones.

Renginį vedė net 6 žiūrovų mylimiausi ir populiariausi TV vedėjai: Marijonas Mikutavičius, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Mindaugas Stasiulis, Renata Šakalytė-Jakovleva, Justinas Jankevičius ir Ineta Stasiulytė. Jie ne tik linksmino žiūrovus, bet ir pasakojo savo globojamų mažųjų ligoniukų istorijas bei kvietė žmones daryti gerus darbus. Kad šventė būtų dar gražesnė, o „Išsipildymo akcijos“ herojai patirtų dar daugiau gerų emocijų, kiekvienas jų parengė po ypatingą staigmeną savo globojamam ligoniukui.

Įspūdinga programa

Cirko artistai, oro akrobatai ir būrys muzikos žvaigždžių neliko abejingi organizatorių kvietimui ir susibūrė vardan kilnios misijos – „Išsipildymo akcijos“ paramos koncerto. Jie paruošė gražiausius pasirodymus ir įspūdingas šou programas. Koncerto ir TV transliacijos žiūrovai turėjo progą pamatyti pirmą kartą atšiauriomis lauko sąlygomis atliekamą įspūdingą cirko ir akrobatikos šou.

Akį džiugino įspūdingi ledo šokėjų pasirodymai. Specialiai dėl koncerto atvyko perspektyviausia Lietuvos ledo šokių pora laikoma Deividas Kizala ir Mira Polishook, šokėja Selina Kaneda.

Skambėjo gražiausios Vaido Baumilos, Monique, Ovidijaus Vyšniausko, Ievos Zasimauskaitės, Monikos Juškevičiūtės, „Lemon Joy“, Stano, Indrės Griškelytės,, Gyčio Paškevičiaus, „Original Copy“, „Flash Voyage“ dainos, kurioms pritarė vaikų choras ir mažosios kylančios scenos žvaigždutės. Publiką kaitino „Demo“ šokėjos, popdainavimo studija „Hey“.

Tikslas – padėti mažiesiems ligoniams

Žiūrovus džiuginęs renginys kvietė ne tik linksmintis iš visos širdies, bet ir daryti gerus darbus – aukoti sergantiems vaikams, kad jie galėtų gauti jiems taip reikalingą gydymą, reabilitaciją ar medicininę įrangą. Koncerto metu žiūrovai galėjo suteikti viltį sergantiems vaikams ir jų artimiesiems mobiliųjų telefonų pagalba – surinkus 1890 gerumo sąskaita pasipildė 1 euru, 1891 – į gerų darbų maišelį įkrito 3 eurai, 1892 gerumas pasipildė 5 eurais.

Žiūrovai jau keletą mėnesių matė TV3 eteryje besisukančias „Išsipildymo akcijos“ istorijas apie mažuosius ligonius su didelėmis viltimis. Prisidėti prie jų gali kiekvienas. Kiekvienas suaukotas euras yra labai svarbus ir palengvinsiantis mažųjų sergančių herojų gyvenimą.

TV3 ir SEB banko organizuojama „Išsipildymo akcija“ jau šešioliktus metus padeda itin sunkiomis ligomis sergantiems Lietuvos vaikams. Per penkiolika akcijos metų geros valios žmonių dėka buvo padėta net 160-iai ligoniukų. Kai kurie jų buvo tiesiog išplėšti iš mirties gniaužtų ir prikelti gyvenimui. Visų mūsų gerumas daro stebuklus!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai