Cindy Crawford prisipažino buvusi per jauna būti Richardo Gere'o žmona

Cindy Crawford / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-06 16:39
Legendinė gražuolė Cindy Crawford vienoje televizijos laidoje atvirai prabilo apie savo subyrėjusią santuoką su aktoriumi Richardu Gere'u.

Buvusi supermanekenė prisipažįsta, kad būdama 22-jų ji buvo per jauna tekėti ir ilgainiui išaugo į moterį, kurios jos vyras nebepažino.

„Būdama 22-jų buvau jauna moteris, vis dar ieškanti, kas esu ir kas noriu būti... o jam (R.Gere'ui) buvo jau 37-eri“, – kalbėjo C.Crawford naujausioje televizijos laidų vedėjos Oprah Winfrey laidoje.

„Tam tikra prasme jis suprato, kad aš vis dar augu ir keičiuosi. Nenorėjau nieko iš jo girdėti, nes kai tau 22-ji, tu manai, kad viską žinai ir jau esi susiformavęs“, – sakė ji.

Pasak C.Crowford, „sunku keistis išsaugant santykius“, nes vienas žmogus gali tikėtis viena ir netikėtai susidurti su visai kuo kitu.

C.Crowford ir R.Gere'as susituokę išgyveno ketverius metus ir išsiskyrė 1995 metais.

Vėliau abu jie sukūrė kitas šeimas: 2002 metais R.Gere'as vedė aktorę Carey Lowell, o C.Crawford ištekėjo už verslininko Rande'o Gerberio.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai