Cindy Crawford dukra seka mamos pėdomis – pasirašė sutartį su IMG agentūra

Cindy Crawford dukra Kaia Gerber / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-14 08:27
Prieš keliolika metų ant podiumo karaliavusius supermodelius keičia jaunoji karta. Dar įdomiau, kad kartais – tai pačių supermodelių dukros! Prieš kelias dienas paskelbta, kad sutartį su viena žymiausių pasaulyje modelių agentūrų IMG pasirašė supermodelio Cindy Crawford dukra Kaia Gerber.

Šią žinią viena iš pirmųjų paskelbė pati agentūra IMG, savo „Instagram“ paskyroje paviešinusi Kaia'ios nuotrauką ir pasveikinusi ją prisijungus prie „šeimos“. 

 

NOW REPRESENTING: @KaiaGerber. Welcome to the family! # #IMGirls | @VogueItalia | # Steven Meisel | # Pat McGrath

A photo posted by IMGmodels (@imgmodels) on

Tai nėra pirmasis merginos susidūrimas su mados industrija: prieš kelis metus tada dar 10-metė Kaia pozavo „Young Versace“ reklaminėje kampanijoje. Tiesa, tada pati Cindy Crawford pakomentavo, kad jos dukra dar kiek per jauna būti modeliu. O neilgai trukus ryškių veido bruožų mergaitę kartu su mama buvo galima pamatyti ir parduotuvių tinklo „J.C. Penney“ reklamose.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Burberry“ reklaminėje kampanijoje – kylantys mados, kino ir muzikos pasaulio talentai

Kaia Gerber „Young Versace“ reklamoje
Kaia Gerber „Young Versace“ reklamoje

13-ametė supermodelio dukra  niekada nebuvo pernelyg saugoma nuo viešumo – ji neretai lydi žymiąją mamą į renginius, tad jau seniai nesibaido fotokameros. 

Kaia Gerber „Young Versace“ reklamoje
Kaia Gerber „Young Versace“ reklamoje

Praėjusių metų pabaigoje „Teen Vogue“ duotame interviu Kaia prisipažino svajojanti apie aktorystę, bet, panašu, tokia svajonė jai nesutrukdys išbandyti ir modelio darbą. Kol kas vertinama, kad podiumui paauglė dar kiek per jauna, tačiau neabejotina, kad ne vienas prekės ženklas norės ją matyti savo reklaminėje kampanijoje. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Winona Ryder – dar vienas „Marc Jacobs" reklamos veidas

Elaima.lt

Naujausi straipsniai