Cindy Crawford dukra mėgaujasi jaunyste: darbus veja užgimstanti meilė

Cindy Crawford su vyru Rande (kairėje) ir dukra Kaia bei sūnumi Presley / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-21 17:18
Kai esi taip užsiėmusi kaip jaunoji Kaia GERBER (17), širdies reikalams atitenka tik nuo darbo likęs laikas. Ir nenuostabu, kad išrinktuoju – tikru ar menamu – tampa toks pats darbštuolis kolega Wellingtonas GRANTAS (21).

Juos matė kartu vaikštinėjančius Paryžiuje – tomis trumpomis akimirkomis, kai abu nedirbo ant podiumo. Kai dirbo – irgi: ir Kaia, ir Grantas dalyvavo Stellos McCartney šou, o paskui drauge pozavo mados namų instagramui; kartu buvo ir „Coach“, „Salvatore Ferragamo“, „Michael Kors“ pristatymuose – žinoma, pirmiausia – kaip kolegos. O gal ir ne tik?

Regis, Paryžiaus, o vėliau ir Niujorko gatvėse darytose nuotraukose abiejų kūno kalba byloja apie artimesnį ryšį – labai jau švelniai Kaia prigludusi prie aukštaūgio (1,88 metro!) Wellingtono peties. Abu dar labai jauni, tačiau juodu kai kas sieja. Kaip ir Kaia, Grantas – amerikietis ir itin paklausus profesionalus modelis, šiemet dirbęs ne mažiau nei garsioji draugė, pasirodžiusi 30 mados šou. Jie net debiutavo tame pačiame šou – 2017 metų Rafo Simonso „Calvin Klein Collection“ pristatyme.

Kaia Gerber su draugu Wellingtonu Grantu / Vida Press nuotr.
Kaia Gerber su draugu Wellingtonu Grantu / Vida Press nuotr.

Dar abu mėgsta šunis, gamtą ir atranda aistrą tatuiruotėms. Kaia jų turi tris – šį jos pomėgį riboja ir modelio darbas, ir Kalifornijos įstatymai: norėdama papuošti kūną piešiniu, nepilnametė turi prašyti mamos Cindy Crawford leidimo. Mama – griežčiausia Kaios agentė ir tikrai neleis dukrai sugadinti karjeros, juk ne visi dizaineriai nori, kad jų drabužius demonstruotų tatuiruoti modeliai. Todėl ir Gerber piešiniai ant kūno vos matomi.

Įdomu, kaip mama Cindy ir tėtis Rande’as Gerberis pažiūrės į naują dukters draugystę. Antra vertus, romano niekas oficialiai nepatvirtino, net Kaios ir Wellingtono instagramas neknibžda bendrų asmenukių. O ir Grantas – ne pirmas kolega draugas, žurnalistų siejamas su Kaia.

Cindy Crawford su dukra Kaia / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Cindy Crawford su dukra Kaia / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

2017 metais ji draugavo su bendraamžiu modeliu Fentonu Merkelliu (18). Ją nuolat galima sutikti su bičiuliu Travisu Jacksonu – kartu eina apsipirkti, ledų ar šiaip pasivaikščioti – ir visada kas nors paskuba parašyti apie jaunosios Gerber širdies reikalus, nors greičiausiai tai išties sena draugystė. Praėjusių metų pabaigoje vakarėliuose ji rodėsi su „Versace“ modeliu Jordanu Barrettu (22), bet vėlgi – negali jos visur lydėti tik mama. O štai jei Grantas bus pristatytas mamai ir tėčiui ar bent instagramo sekėjams – bus kita kalba.

Naujausi straipsniai