Cindy Crawford atsakė kritikams: „Svarbiausia, kad dukra būtų laiminga“

Cindy Crawford su vyru Rande (kairėje) ir dukra Kaia bei sūnumi Presley / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-12 16:37
Jei kas anksčiau sakė, jog garsiausio visų laikų modelio Cindy Crawford dukra Kaia Gerber yra tik šiek tiek panaši į mamą, dabar tikrai susilaikytų nuo bet kokių komentarų. Ši podiumo gražuolė – tikra mamos kopija. Nepaisant neįtikėtino grožio, C. Crawford kone kasdien sulaukia piktų komentarų dėl to, kad leido dukrai rinktis modelio karjerą. Tiesa, šįkart moteris netylėjo ir atsakė kritikams.

„Kai kurie dalykai yra ne tokie svarbūs, kaip turėti žmogų, iš kurio lūpų gali sužinoti tikrąją tiesą“, – apie modelio karjerą yra sakiusi Kaia Gerber. 

Ir tikrai – ji visiškai teisi. Cindy Crawford ne viename interviu yra pabrėžusi, kad nuolat kalbasi su dukra ir diskutuoja įvairiomis temomis. Ne išimtis ir modeliavimas. Ji nesibodi pasidalyti savo patirtimi su dukra.

Cindy Crawford / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Cindy Crawford / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Dar iki tada, kai Kaia pradėjo dirbti modeliu, ji jau išmanė daugelio mados industrijos dalykų: fotografus, dizainerius. Ji buvo pasiruošusi“, – naujausiame interviu tikino C. Crawford.

Kaia yra sakiusi, kad yra vienas dalykas, kurio mama negalėjo išmokyti – socialiniai tinklai ir bendravimas juose.

„Mama gyveno kitokiais laikais, tad dabar mes to mokomės kartu. Nėra lengva perprasti šią sritį“, – atviravo ji.

Cindy Crawford su dukra Kaia / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Cindy Crawford su dukra Kaia / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Kartu su socialinių tinklų era, po truputį į C. Crawford pradėjo skrieti neigiami komentarai. Kritikai piktonosi, kad Cindy leido Kaiai pradėjo modelio karjerą tokiame jauname amžiuje. Cindy turi savo poziciją. Anot jos, šiais laikais kiekvienas iš mūsų nuolat vaikšto podiumu.

„Dabar visi yra kasdienos modeliai. Juk kiekvienas jaunas žmogus modeliuoja savo gyvenimą. Kaia nėra ištimtis.“

Modelis Cindy Crawford su vyru Rande Gerbers ir vaikais - Kaia Gerber bei Presley Gerber  / „Scanpix“ nuotr.
Modelis Cindy Crawford su vyru Rande Gerbers ir vaikais - Kaia Gerber bei Presley Gerber / „Scanpix“ nuotr.

Moteris patikino, kad niekada nesigailėjo leidusi savo dukrai pačiai priimti sprendimus ir kurti savo gyvenimą. Ji tik džiaugiasi, kad Kaia jaučiasi atradusi savo pašaukimą, kaip ir ji.

„Svarbiausia, kad Kaia yra laiminga. Niekada nesijaudinau dėl to, kad leidau jai tapti modeliu. Ji turi puikius duomenis, o, svarbiausia, kad pati to nori. Tad kasdien jai sakau, kad siektų savo tikslo ir mėgautųs kasdienybe. O prireikus – aš visuomet esu šalia ir galiu jai patarti, jei tik pati to paprašys“, – sakė C. Crawford.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai