Chrisui Brownui teisėjas papildomai skyrė dar tūkstantį valandų viešųjų darbų

Chrisas Brownas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-17 15:41
Dainininkui Chrisui Brownui penktadienį buvo teismas paskyrė dar 1 tūkst. valandų pasidarbuoti visuomenės labui, pranešė pareigūnai. Mat atnaujinus jo bandomąjį laikotarpį, paskirtą po Rihannos sumušimo 2009 metais, jis ir vėl nusižengė įstatymams.

24 metų repo žvaigždės bandomasis laikotarpis buvo atnaujintas praėjusį mėnesį, kai jis buvo apkaltintas baudžiamuoju nusižengimu po nedidelės avarijos. Nors kaltinimai ketvirtadienį buvo panaikinti, penktadienį Los Andželo aukštesnės instancijos teismo teisėjas Jamesas Brandlinas atnaujino jo bandomąjį laikotarpį.

Įsakyme dėl bandomojo laikotarpio grąžinimo nurodoma ir sąlyga Ch.Brownui atlikti 1 tūkst. valandų visuomenei naudingo darbo – papildomai prie 180 dienų, kurios jam jau buvo paskirtos.

J.Brandlinas sakė, kad Ch.Brownas turės dirbti vienoje iš keturių programų: kelių valymo, paplūdimių valymo, grafičių valymo ar vienoje bandomųjų laikotarpių departamento programoje.

Toks įsakymas buvo parengtas kaltintojams suabejojus, ar Ch.Brownas iš tikrųjų baigė pradinį 180 dienų visuomenei naudingo darbo periodą, ir nurodžius, kad buvo „neatitikimų“ jo darbo įrašuose.

Tačiau dainininko advokatas tuos įtarimus užginčijo ir sakė, jog kaltintojai „ignoruoja faktinius įrodymus“.
2009 metais Ch.Brownas prisipažino anksčiau tais metais, „Grammy“ ceremonijos išvakarėse, Los Andžele sumušęs tuometinę draugę Rihanną.

Naujausi straipsniai