Chrisui Brownui neleista atvykti į Kanadą – teko atšaukti koncertus

Chrisas Brownas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Ritmenbliuzo žvaigždė Chrisas Brownas antradienį buvo priverstas atšaukti virtinę koncertų Kanadoje, į kuriuos visi bilietai buvo išpirkti, nes jam nebuvo leista įvažiuoti į šią šalį.

Ch.Brownas, Trey Songzas ir reperis Tyga antradienį ir trečiadienį turėjo Monrealyje ir Toronte surengti savo gastrolių „Between the Sheets“ koncertus, tačiau Ch.Brownui nebuvo leista kirsti sienos.

Koncertų organizatoriai per „Twitter“ patvirtino, kad koncertai paskutinę minutę žlugo dėl „imigracinių problemų“.

Pats Ch.Brownas apie tai taip pat parašė „Twitter“, nors vėliau tas žinutes ištrynė. Jose buvo sakoma: „Deja, negalėsiu pasirodyti minioms Monrealyje ir Toronte. Geri žmonės iš Kanados vyriausybės neleido man įvažiuoti. Aš grįšiu šią vasarą ir, tikiuosi, pamatysiu visus savo gerbėjus kanadiečius!“

Chrisas Brownas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai ne pirmas kartas, kai Ch.Brownas praleidžia koncertus Kanadoje. Pernai jis turėjo koncertuoti OVO festivalyje savo gimtajame Toronte, bet taip pat nebuvo įleistas į šalį.

Kaip pranešė Kanados televizija „Global News“, už naujausių Ch.Browno problemų slypi jo kriminalinė praeitis, susijusi su tuometinės draugės Rihannos užpuolimu 2009 metais. Pagal Kanados imigracijos įstatymus žmogui, „už Kanados ribų įvykdžiusiam aktą, kuris būtų nusikaltimas“ Kanadoje, gali būti uždrausta įvažiuoti į šalį.

Anksčiau šį mėnesį dainininkas dėl „darbotvarkės problemų“ atšaukė kovo 3 dienai numatytą gastrolių koncertą Mineapolyje Minesotoje, bet šaltiniai žurnalui „Billboard“ sakė, kad taip buvo nuspręsta dėl vangaus bilietų pirkimo.

Skaitykite daugiau