Christina Aguilera žurnalo viršelyje parodė savo pusės metų dukrą Summer Rain

Christina Aguilera su dukra Summer Rain / Žurnalo „People“ viršelis
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Christina Aguilera (34 m.) pagaliau gerbėjams parodė savo pusės metų dukrą Summer Rain – mama su dukra papuošė naujausią žurnalo „People“ viršelį.

Christina Aguilera savo dukrą, kuri gimė rugpjūčio 16-ąją, nuo svetimų akių slėpė pusę metų ir iki šiol tik vieną kartą leido gerbėjams akies krašteliu pažvelgti į savo mergaitę – sausį ji socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalijo ropojančios mažylės nuotrauka, bet jos veido toje nuotraukoje nesimatė.

Duodama interviu žurnalui „People“, dainininkė prisiminė jausmus, užplūdusius gimus dukrelei.

„Aš netekau žado. Ji tiesiogine to žodžio prasme buvo kaip angelas... Tarp mūsų iš karto užsimezgė ryšys ir aš pajutau nepaaiškinamai susijungusi su ja ir jos siela“, – poetiškai pasakojo Christina Aguilera.

Christina Aguilera ir Matthew Rutleris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Jos šypsena nušviečia kambarį ir tirpdo mamytės ir tėvelio širdis, – kalbėjo dainininkė. – Ji daug juokiasi ir ją lengva priversti šypsotis. Ji paprasčiausiai nori būti ten, kur vyksta veiksmas.“

Christina Aguilera dukters susilaukė su sužadėtiniu filmų prodiuseriu Mattu Rutleriu, kuris dalyvavo gimdyme. Dainininkė su buvusiu vyru Jordanu Bratmanu turi septynerių metų sūnų Maxą.

Skaitykite daugiau