Chrissy Teigen – kandi instagramo karalienė

Chrissy Teigen, Johnas Legendas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-29 13:09
Jei reikėtų sudaryti Amerikos instagramo karalienių dešimtuką, jame, be abejonės, būtų Chrissy Teigen (33), nedailinanti nuotraukų filtrais ir parenkanti kandžius aprašus.

Sunku patikėti, bet modelis, televizijos laidų vedėja, kulinarijos knygų autorė, aktorė, dviejų vaikų – Lunos (3) ir Mileso (1) – mama beveik neišeina iš namų (išimtis – darbas filmavimo aikštelėje ar svarbūs vakarėliai, kuriuose Chrissy su vyru dainininku Johnu Legendu (40) – laukiami svečiai). Savo mažosios imperijos centru ji pavertė šeimos būstą Beverli Hilse, kadaise priklausiusį Rihannai.

Moderniame penkių miegamųjų name dar gyvena Chrissy mama Vilailuck, kurią visi vadina Pepper, ir kasdien kaip į darbą atvyksta aibė žmonių – nuo šefo Paulo Barbosos, su kuriuo Teigen rašo kulinarines knygas ir rengiasi paleisti interneto svetainę (Chrissy labai mėgsta gaminti ir vaišinti visus užsukančius), iki komandos, padedančios kurti namų apyvokos daiktų kolekciją „Target“ universalinei parduotuvei. Čia laiką leidžia draugai, žaidžia vaikai ir atsiranda beveik visas jos instagramo turinys, džiuginantis daugiau kaip 24 milijonus sekėjų. „Žmonės mano, kad esu vakarėlių liūtė, – sako ji leidinio „Porter“ žurnalistams, kuriuos irgi priima savo štabe. – Bet aš – visiška introvertė. Namai – mano laiminga vieta.“

View this post on Instagram

bonjour!

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Dešimt metų socialiniai tinklai – pagrindinė Teigen darbo vieta. Ir jai puikiai sekasi – ne veltui žurnalistai vadina ją moterimi, su kuria nori draugauti kiekvienas (išskyrus atkakliausias vyro gerbėjas). Ypač ji išgarsėjo prieš porą metų, kai susilaukusi pirmagimės nuoširdžiai papasakojo apie depresiją po gimdymo. Ir susikalė su Donaldu Trumpu taip, kad šis galiausiai ją užblokavo (prezidentui pareiškus, kad reikia išguiti blogį iš šalies, Chrissy paklausė, kada jam iškviesti uberį.)

Žmones papirko jos atvirumas ir pažeidžiamumas. Teigen pasakojo apie prarastą apetitą, energijos stoką, kai sunku užlipti laiptas į miegamąjį, kai užmiegi ant sofos ir kankiniesi dėl neaiškių skausmų ir dieglių. Dar apie kaltę ir gėdą – juk šalia buvo ir pasirengęs padėti mylimas vyras, ir mama. Beje, antroji motinystė buvo lengvesnė: ačiū antidepresantams, padėjusiems išvengti sekinančio nerimo.

View this post on Instagram

JOY - highland park. SO GOOD.

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Teigen namų kaip pasaulio centro poreikį galima suprasti – vaikystėje ji su mama ir vyresniąja seserimi Tina keliavo ten, kur vedė tėvo elektriko darbas. Buvo paauglė, kai šeima iš Vašingtono priemiesčio persikėlė į Orindžo apygardą. Norėdama pritapti prie Kalifornijos stiliaus įsidarbino nardymo ir banglenčių sporto reikmenų parduotuvėje (nors net nemokėjo plaukti), ten ją ir pastebėjo fotografai.

„Nelaikiau savęs tikru modeliu, – prisimena Chrissy. – Užsidirbdavau pozuodama katalogams ir interneto svetainėms, kur niekam nerūpėjo, ar mano akys atmerktos, nes veido net nebuvo matyti. Reklamavau marškinėlius su užrašais ant nugaros... Nieko žavaus.“

View this post on Instagram

? @tal_abudi @maryphillips @shalevlavan @shay_shaz

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Agentūros įtikinta Teigen išbandė sėkmę Majami Biče, kur sezono metu suplūsta tūkstančiai gražuolių, ieškančių darbo. „Gyvenau dviejų miegamųjų apartamentuose su dar penkiais žmonėmis, miegojau ant sofos. Dirbome vien tam, kad pragyventume, sumokėtume už nuomą. Mano kambario draugės, norėdamos išlikti lieknos, gerdavo dietinę arbatą ir valgydavo vatos rutuliukus, išmirkytus vištienos sultinyje. Draugė gavo darbo buritų restorane ir ištisus mėnesius maitinausi vien nemokamais buritais“, – negražina tikrovės Teigen.

2007-aisiais Chrissy gavo pasiūlymą pozuoti „Maxim“ vyrų žurnalo kalendoriui ir buvo atrinkta pasirodyti Legendo dainos „Stereo“ vaizdo klipe. Žymus muzikantas ir modelis iškart krito į akį vienas kitam. Teigen žodžiais, Legendas gyveno „The Ritz-Carlton“ viešbutyje. Ir kai anksti rytą paliko gražuolę numeryje, ji paskambino draugams ir pasikvietė... kartu suvalgyti sočius viešbučio pusryčius.

Po šešerių metų prie Komo ežero Italijoje Chrissy pasakė Johnui „taip“. Ir užsitraukė amžiną gerbėjų neapykantą – kartą neapsikentusi pasidalijo štai tokia kandžia žinute: „Man patinka manęs nekenčiančios Johno gerbėjos. Jūs teisios. Aš jo neverta. Jis turėtų būti su jumis.“

Šiandien Teigen asmeninis turtas vertinamas 13 milijonų JAV dolerių. Legendo – 40 milijonų. Nors kartu jie kur kas brangesni. Tikra rinkodarininkų svajonių pora: gražūs, talentingi, linksmi, atviri pasauliui, pasitikėjimą keliantys žmonės, kurių reklamos paslaugų nori visi – nuo „Pampers“ iki „Google“. 

Naujausi straipsniai