Chrisas Brownas ir vėl prisidirbo – jo kraujyje rasta marihuanos pėdsakų

8 vieta – Chrisas Brownas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-09-25 15:33
Dainininkas Chrisas Brownas (23) nėra nei ramus, nei tylus vyrukas. Labiausiai žiniasklaidoje jis išgarsėjo ne dainuodamas, o kumščiais prieš dainininkės, tuo metu savo merginos, Rihannos (23) nosį mosuodamas. Antrą kartą „nešlovingojo“ etiketę Chrisas užsiklijavo susimušęs su aktoriumi Drake'u (25) ir patekęs į teisėsaugos nemalonę buvo nuteistas lygtinai. Tačiau jis sugebėjo ir vėl „susimauti“ – lygtinio paleidimo metu buvo sučiuptas vartojantis marihuaną.

Tad ir vėl pakliuvęs į policijos radarą, pirmadienį Chrisas Brownas vyko į Kalifornijos apygardos teismą, kuriame vyko jo lygtinio teistumo svarstymo posėdis, išgirsti nuosprendžio. Posėdžio metu buvo išreikštas susirūpinimas, kad dainininkas, nepaisydamas savo komplikuotos padėties, lygtinio teistumo metu vartojo marihuaną.

Ch.Brownas narkotikus kraujyje indikuojantį testą atliko dar birželio mėnesį. Pasirodžius teigiamam rezultatui, jo lygtinį paleidimą kuruojantiems pareigūnams dainininkas dievagojosi, kad žolę jis rūkė Kalifornijoje, o šioje valstijoje jis turįs medicininę marihuaną vartoti leidžiančią kortelę. Tačiau teisėja dainininkui priminė, kad testas jam buvo atliktas gerokai vėliau ir ne Kalifornijos, o Virdžinijos valstijoje.

Maža to, žiniasklaidoje netyla kalbos ir apie tai, kad Chrisas Brownas neatlieka lygtinai paleistam piliečiui skirtų pareigų bei nesilaiko taisyklių. Dainininkui buvo skirta virš 1,4 tūkst. valandų viešųjų darbų bei uždrausta keliauti. Jo advokatas Markas Gergagosas posėdžio metu patikino, kad dainininkas atliko net 120 valandų viešųjų darbų, rašo portalas Gossipcop.com.

Teisėja, savo ruožtu, paaiškino, kad ji dar negalinti paskelbti nuosprendžio, nes jai nepakanka duomenų apie atlikėjo daromus „gerus darbus“ lygtinio paleidimo metu ir todėl teismo nuosprendį nukėlė į lapkričio mėnesį. Dainininko advokatas suskubo paprieštarauti tikindamas, kad Ch.Brownas jau pavargo nuo šių neišsenkančių teismo posėdžių. Išgirdusi šią replika teisėja ėmė juoktis bei nusprendė duoti patarimą maištingajam dainininkui.

„Aš tau duosiu patarimą... tu nesi paprastas žmogus, sėdintis savo namuose ant sofutės ir darantis tai, kas jam šauna į galvą. Tu esi nuolatos stebimas. Tave stebi ne tik žiniasklaida ar gerbėjai... tave stebi teisėsauga, nes tu esi paleistas lygtinai. Taigi mano patarimas tau – elkis labai protingai.“

Teisėja Crisui Brownui liepė per artimiausias 72 valandas susisiekti su lygtinį paleidimą kuruojančiais pareigūnais ir perduoti jiems informaciją, kiek valandų viešųjų darbų jis jau yra atlikęs.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai