Chrisas Brownas atsigulė į reabilitacijos kliniką

Chrisas Brownas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-30 07:05
Dainininkas Chrisas Brownas po praėjusį savaitgalį vykusių muštynių ir paros, praleistos areštinėje, savo noru nusprendė atsigulti į reabilitacijos kliniką, rašo „People“.

„Chrisas Brownas nusprendė gultis į reabilitacijos kliniką, – sakė 24-erių dainininko atstovas spaudai. – Jo tikslas yra įsigilinti į savo praeitį ir savo elgesį pastaruoju metu, kad galėtų toliau gyventi savo gyvenimą ir daryti karjerą vadovaudamasis sveikesniu požiūriu.“

„Grammy“ statulėle apdovanotas ritmebliuzo atlikėjas pirmadienį kartu su savo asmens sargybiniu Christopheriu Hollosy buvo paleisti iš areštinės, kai teismas nusprendė kaltinimus dėl sunkaus nusikaltimo užpuolimo sumažinti iki viešosios tvarkos pažeidimo dėl sekmadienio naktį Vašingtone įvykusių muštynių. Chrisui Brownui uždrausta artintis arčiau kaip 100 jardų iki nukentėjusiojo, o kitas teismo posėdis numatytas lapkričio 24 d.

Po to, kai 2009-aisiais smarkiai sumušė tuometinę savo merginą Rihanną, Chrisas Brownas turėjo atlikti viešuosius darbus ir lankyti metus trunkančius pykčio valdymo užsiėmimus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai