Chrisas Brownas ant galvos pasidarė tatuiruotę ir sulaukė gerbėjų kritikos

Chrisas Brownas ant galvos pasidarė tatuiruotę
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-26 17:34
Ritmenbliuzo žvaigždė Chrisas Brownas ir vėl sukėlė diskusijas – šįkart jis pasidarė neįprastą Milo Veneros tatuiruotę ant pakaušio.

Hito „Forever“ atlikėjas pirmadienį „Instagram“ tinkle pristatė savo naująją puošmeną, kurią pasidarė dešinėje pakaušio pusėje ir kuri primena Paryžiaus Luvro muziejuje eksponuojamą garsiąją graikų statulą.

Tačiau, atrodo, jo gerbėjai nesuprato tokio meno ir apipylė jį kritika, dėl ko netrukus Chrisas Brownas savo nuotrauką pašalino.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tik tai nesulaikė interneto vartotojų, kurie ir toliau rašo komentarus apie Chriso Browno tatuiruotę. Vienas jų „YouTube“ parašė, kad „tai atrodo kvailai“, jam pritarė ir kitas gerbėjas tinkle „Twitter“, anot kurio, „Prakeiktas Chrisas Brownas turbūt neteko proto, kai jį paliko Karrueche Tran Tran“.

Chrisas Brownas negali atsispirti tatuiruotėms – visas jo kūnas padengtas piešiniais, tarp kurių yra naikintuvas „F16“, vilkas su kepuraite, dinozauro skeletas ir liūto galva.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai