„Chorų karus“ paliko Tauragės krašto „Auksinis“ choras – „Magnit“ merginos nesulaikė ašarų

Tauragės krašto „Auksinis“ choras / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-12 19:18
TV3 televizija tiesiogiai transliavo ketvirtąją šou „Chorų karai“ laidą, kurios tema – pasaulio šalys. Originalius pasirodymus žiūrovams dovanojo šešių miestų chorai, šou pabaigoje paaiškėjo, kad „Chorų karus“ paliko Tauragės krašto „Auksinis“ choras ir grupė „Magnit“, kurios lyderė – Kristina Ivanova.

Kovą šou sekmadienį tęsė Kauno „Plieninis“ choras ir jo generolai – grupė „Thundertale“, Tauragės krašto „Auksinis“ choras ir jo generolės – merginų grupė „Magnit“, Jonavos „Pavasario“ choras su generolu Arvydu Vilčinsku, Panevėžio choras „Vanilinis dangus“ ir jo generolas Virgis Valuntonis, Šiaulių choras „Chameleonas“ su Laura Remeikiene ir ypatingasis choras „Feniksas“, vedamas Stano.

Sekmadienio vakarą į komisijos narių kėdes sėdo Vytautas Lukočius, Kristina Zmailaitė, Veronika Povilionienė, Vitalijus Cololo ir R.Ščiogolevaitė.

Ketvirtosios „Chorų karų“ laidos tema – pasaulio šalys, taigi visi chorai savo pasirodymais stengėsi atspindėti skirtingas kultūras. Pavyzdžiui, Ameriką, Ispaniją, Latviją. O kiti pažvelgė originaliau: pristatė Atlantidą, dainavo apie visą pasaulį.

Susumavus komisijos narių, televizijos žiūrovų ir interneto vartotojų balsus, šiuos rezultatus sudėjus su praėjusios savaitės rezultatais – susumavus dviejų laidų įvertinimus – paaiškėjo, kad šou lemta palikti Tauragės krašto „Auksiniam“ chorui ir grupei „Magnit“.

Choro generolės Laura Navikaitė ir Emilija Katauskaitė, išgirdusios šią žinią, tiesioginiame eteryje nesulaikė ašarų. Kristinai Ivanovai emocijas sutramdyti pavyko. 

Lyderiu tapo Stano vadovaujamas Lietuvos Aklųjų choras „Feniksas“.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai