„Chorų karuose“ atgims „Hiperbolė“ ir dainuos auksinių šlagerių karaliai

TV3 laidos „Chorų karai“ komisija / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-28 15:19
Žiūrimiausia šalyje pramoginė televizijos laida „Chorų karai“, TV3 eteryje karaliaujanti sekmadienio vakarais 19.30 val., po praėjusį sekmadienį iškritusio Panevėžio Vilties choro su Stano priešakyje kovo 4-ąją kovą tęs jau su keturiais likusiais dalyviais: Vilniaus rajono, Kauno rajono, Kėdainių ir Naujosios Akmenės krašto atstovais.

Daugybės žiūrovų simpatijų susilaukiantys choristai ir jų generolai prisipažįsta padarysiantys viską, kad kuo ilgiau išsilaikytų projekte ir net patektų į finalą.

Vasario 26-ąją, sekmadienį, „Chorų karus“ (šou rodytas 19.30−22.30 val.) rinkosi 30,3% 15−49 amžiaus grupės žiūrovų, o artimiausią konkurentą tuo metu žiūrėjo 16,7% tos pačios amžiaus grupės žmonių. Iš viso šešias tiesiogines „Chorų karų“ transliacijas jau pasižiūrėjo beveik 2 mln. šalies gyventojų.

Šį sekmadienį, kovo 4-ąją, „Chorų karuose“ suskambės pati gražiausia auksinė lietuviškos muzikos kolekcija – choristai atliks klasika tapusius lietuviškos muzikos šlagerius. Vykdomoji projekto prodiuserė Neringa Kavaliauskienė sako, kad dainos, kurias atliks choristai, jau seniai suradusios kelią į TV3 žiūrovų širdis, todėl tiesioginės septintosios „Chorų karų“ transliacijos metu bus labai karšta.

Kaip visada savo gera nuotaika visus TV3 žiūrovus užkrės Vytautas Šapranauskas ir gražuolė Jurgita Jurkutė. Teisėjų kėdėse – žiūrovų pamilti komisijos nariai: maestro Virgilijus Noreika, operos solistai Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė bei jau kovo mėnesį TV3 eteryje startuosiančio naujo nuotaikingo šou „Šok ir lieknėk“ vedėjas Mindaugas Stasiulis.

Jau trečią laidą iš eilės choristai laikys muzikinį egzaminą, tačiau šįsyk, kitaip nei ankstesnėse dviejose laidose, už jį bus skiriami balai. Siekiant objektyvumo, laidos prodiuseriai sumanė egzamino vertinimams pasikviesti kitus komisijos narius. Jais taps auksinių muzikos šlagerių karaliai – Stasys Povilaitis, Vytautas Šiškauskas ir Viktoras Malinauskas bei humoristas V. Šapranauskas.

„Šįsyk per egzaminą choristai turės pasistengti ne tik dėl to, kad už jį bus skiriami balai. Komisijoje sėdėsiantys muzikos grandai ir V. Šapranauskas kartu su J. Jurkute atliks po kūrinį. Jį išklausę choristai dainos ištrauką turės sudainuoti kitaip ir nustebinti jos pirmąjį atlikėją – nuo to labai priklausys komisijos balas“, – septintosios „Chorų karų“ laidos egzamino sistemą paaiškino N. Kavaliauskienė.

Septintąją tiesioginę „Chorų karų“ transliaciją sudrebins ir netikėtas įvykis – projekto scenoje atgims legendinė grupė „Hiperbolė“! Pasak prodiuserės, Igoris Berinas po „Hiperbolės“ iširimo dar nėra dainavęs didžiojoje scenoje, todėl tai, kad „Chorų karuose“ jis atliks legendinį šlagerį „Aš dar dainuosiu“, galima prilyginti legendinės grupės atgimimui.

Tačiau tuo staigmenos dar nesibaigs. Kaip įprasta, „Chorų karų“ prodiuseriai ruošia ir daugiau nuotaikingų atrakcijų. Viskas paaiškės tiesioginės transliacijos metu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai