Choreografo Pauliaus Šinkūno šeima laukia gandrų: apie būsimą kūdikį sužinojo per „Eurovizijos“ finalą

Paulius Šinkūnas ir Andra Litvinaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-01 12:44
Choreografas ir šokėjas Paulius Šinkūnas sausio viduryje su mylimąja Andra Litvinaite turėtų sulaukti šeimos pagausėjimo. Andra laukiasi vaikelio. Apie tai projekte „Lietuvos talentai“ išgarsėjęs Paulius Šinkūnas, o dabar daugelio televizijos projektų choreografas, sako sužinojęs per patį tarptautinės „Eurovizijos“ finalą.

Andra apie kūdikį P. Šinkūnui pranešė 2018 metų pavasarį. Choreografas pasakoja, kad jų šeimoje vaikas buvo seniai planuotas ir labai lauktas.

„Dabar pamenu, jog būtent tą dieną mane į savo studiją pakvietė LRT televizija. Padainavau laidos pradžioje „Valanda iki „Eurovizijos““. Kai sugrįžau namo – mane pasitiko ši naujiena. Pasijutau puikiai. Be galo laukėme vaikelio. Aišku, kadangi, kiekvieną dieną nesitikrinome, ar Andra jau laukiasi, tad tai vis tiek man buvo netikėta žinia. Šiuo metu Andra laukiasi jau 24 savaitę.“

Andra Litvinaitė ir Paulius Šinkūnas / Asmeninio Archyvo nuotr.
Andra Litvinaitė ir Paulius Šinkūnas / Asmeninio Archyvo nuotr.

Paulius su savo gyvenimo partnere susipažino prieš gerą 10-metį. Jų pažintis šokių studijoje pavirto į nuostabią sąjungą, kurią jau greitai dar labiau sutvirtins mažas berniukas. Taip, pora laukia būtent jo.

Šiuo metu laimingi būsimi tėvai įrenginėja vaiko kambarį. Paulius šypsosi: „Turime įvairiausių darbų, bet jau lapkričio mėnesį planuoju paruošti kambarį iki galo mūsų naujajam „nuomininkui“. Visuomet norėjome turėti vaiko kambarį.“

Andra su Pauliumi iš anksto buvo išrinkę vardus tiek mergaitei, tiek berniukui, bet kol kas daugiau apie tai pasakoti jie neketina, abu tvirtai tiki – vardą galima pasakyti, tik vaikeliui atėjus į šį pasaulį.

Naujausi straipsniai