Choreografė Ieva Jackevičiūtė meilę prisiekė 15 metų jaunesniam mylimajam

Ieva Jackevičiūtė ir Raimondas Klezys / Justo Valinsko nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-23 13:11
Prisipažinsiu, net nežinojau, kokia pavarde dabar Ievą pristatyti, – per pastaruosius dešimt metų nuo tada, kai davė pirmą interviu žurnalui „Žmonės“, jos pavardė ir šeimyninė padėtis keitėsi bent dukart. Šokio pedagogės, aktorės, režisierės, teatro „No Shoes“ įkūrėjos Ievos Jackevičiūtės (41) gyvenime vėl permainos.

Ant Ievos rankų – dešimties mėnesių dukrytė Upė Saulė, o šalia – sunkius laikus padėjęs įveikti penkiolika metų jaunesnis aktorius Raimondas Klezys (26). Pora ką tik pagal senąsias lietuvių apeigas sumainė žiedus ir ištarė meilės įžadus.

„Mus suvedė profesija. Kartu kūrėme ir tebekuriame spektaklius vaikams ir jaunimui. Jau ketveri metai bendrą namų židinį kūrename. Būnant tokios profesijos paprastai nėra laiko į pasimatymus vaikščioti, todėl natūralu, kad draugystės ir simpatijos mezgasi bendruose darbuose. Mano dar ir situacija sudėtinga buvo – su dviem mažais vaikais, tad į pasimatymus išvis nebuvo laiko bėgioti“, – interviu žurnalui „Žmonės“ pasakoja Ieva Jackevičiūtė.

Ieva prisipažįsta, kad kai kartu pradėjo gyventi, netruko pastebėti kaip Raimondas myli vaikus, nors nėra jų biologinis tėtis.

„Sau pasakiau: arba dabar greitai, iki kol man sueis keturiasdešimt, arba paskui jau bus per vėlu. Todėl trečias vaikas buvo labai lauktas ir planuotas. Abu norėjome. Tiesa, šis nėštumas man buvo sunkus, nuo penkto mėnesio – gulimas režimas, daug rizikos, galimas priešlaikinis gimdymas. Bet Raimis buvo nusiteikęs pozityviai – nieko nebijok, viskas bus gerai. Aš dabar vaikų auginimo naštos visai nejaučiu. Pas mus ir namai sutvarkyti, ir valgyti paruošta, ir vaikai suvežioti į darželius bei būrelius.“

Visą interviu ir fotosesiją rasite naujausiame žurnale „Žmonės“: 

Žurnalas „Žmonės" Nr. 39

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - jaudinantis interviu su Ieva Jackevičiūte ir jos išrinktuoju Raimondu Kleziu apie meilę, įveikusią amžiaus kliūtis ir aplinkinių primestus stereotipus, įkvepiantis pokalbis su dailininku Evaldu Jansu, gražiausios akimirkos iš komunikacijos ekspertės Emos Bylaitės ir muzikanto Ryčio Švirino kosminių vestuvių, pažintis su Arktį tyrinėjusiu keliautoju, biologu Egdaru Žigiu ir kiti įtraukiantys pasakojimai.

Naujausi straipsniai