Choreografas Paulius Šinkūnas su mylimąja Andra laukia antros atžalos: „Turėsime porelę“

Paulius Šinkūnas su mylimąja Andra ir sūnumi Benu / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-20 14:08
Choreografas, įvairių televizijos projektų dalyvis ir muzikos grupės „Twosome“ narys Paulius Šinkūnas (36) greit sulauks šeimos pastiprinimo – mylimoji Andra Litvinaitė (34) laukiasi kūdikio.

Žinia laiminga pora pasidalijo su portalu Žmonės.lt.

Pirmagimiui Pauliaus ir Andros sūnui Benui sausio mėnesį sukako dveji. Greit berniukas taps vyresniuoju broliu savo sesei. Paulius išdavė, kad jo šeimą papildys mergaitė.

„Jaučiamės puikiai. Labai laimingi, kad turėsime porelę. Benas gimė žiemą, o panelės sulauksime vasarą“, – komentavo choreografas. Vyras išdavė, kad su Andra jau turi dukrai išrinkę ir vardą, tačiau jį atskleisti planuoja tik po kūdikio gimimo.

 

Paulius Šinkūnas su mylimąja Andra ir sūnumi Benu / Asmeninio archyvo nuotr.
Paulius Šinkūnas su mylimąja Andra ir sūnumi Benu / Asmeninio archyvo nuotr.

Dar neseniai P.Šinkūnas interviu su Žmonės.lt sakė, jog kokybiškas laikas su šeima jam  – pats svarbiausias.

„Stengiuosi sūnui ir Andrai skirti visą laisvą savo laiką. Artimiausi mane labai palaiko, jei nepalaikytų, manau, tiek laiko grupei „Twosome“ ar kitiems reikalams neskirčiau. Juk viskas turi savo kainą. Vis kartoju, kad esu dėkingas už tą nuolatinį postūmį ir supratimą, kurį gaunu visu šimtu procentų. 

Mūsų su Andra atveju, esame pakankamai skirtingi, tačiau susieti panašių pomėgių. Vienas kitą papildome, mėgstame pasikalbėti, pasvajoti“, – pasakojo šokėjas.

Paulius ir Andra kartu jau dvylika metų.

„Galiu drąsiai pasakyti, jog santykių karantinas absoliučiai nepakeitė. Kartu mėgstame būti, todėl tai – anoks iššūkis. Pirmagimio susilaukėme prieš dvejus metus, o iki to laiko net dešimtmetį bendravome, gyvenome, įsirenginėjome namus“, – anksčiau interviu apie santykius su mylima moterimi yra kalbėjęs Paulius.

Naujausi straipsniai