Choreografas Paulius Šinkūnas Kretoje ieško meilės istorijų

Paulius Šinkūnas ir Andra Litvinaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-19 12:28
Jau kurį laiką žinomas choreografas Paulius Šinkūnas šildosi po saulėtosios Kretos saule. Į kelionę išsiruošęs vyras ne tik atostogauja prieš jo pečius netrukus užgriūsiančias naujas patirtis ir darbus roko operoje „Meilė ir mirtis Veronoje“, bet ir domisi Kretos salos meilės istorijomis.

„Pasirodo, kad Kretoje ne tik šviečia saulė. Atradau daug įdomių dalykų. Sala turi turtingą senovės palikimą ir atrodo, kad kiekvieno pastato siena čia pasakoja praeities ir dabarties meilės istorijas. Todėl tai ideali vieta pasisemti idėjų ir įkvėpimo papasakoti, mano nuomone, pačią gražiausią ir didingiausią visų laikų meilės istoriją“, – sako žinomas choreografas.

Paulius Šinkūnas įkvėpimo semiasi Kretoje / Asmeninio archyvo nuotr.
Paulius Šinkūnas įkvėpimo semiasi Kretoje / Asmeninio archyvo nuotr.

P. Šinkūnas rūpinsis ne tik roko operos artistų choreografija, bet ir pats kurs Samsono vaidmenį. Nors Samsonas tebuvo Kapulečių šeimos, kuriai priklausė ir Džuljeta, tarnas, būtent jis išprovokavo liūdnų pasekmių turėjusias muštynes tarp dviejų besivaidijančių šeimų atstovų.

„Romeo ir Džiuljetos“ istorija mane žavėjo dar nuo mokyklos laikų, todėl nekantrauju tapti šios istorijos dalimi. Juolab, kad ją kursime su tokia stipria aktorių ir atlikėjų komanda... Nors per spektaklį teks šiek tiek pasimušti, dabar mano galvoje ir širdyje karaliauja meilė“, – šypsosi P. Šinkūnas.

Paulius Šinkūnas įkvėpimo semiasi Kretoje / Asmeninio archyvo nuotr.
Paulius Šinkūnas įkvėpimo semiasi Kretoje / Asmeninio archyvo nuotr.

Kretoje klausydamas kitų meilės istorijų, panašu, jis kursto ir savąją. Ilgai lauktų atostogų P. Šinkūnas išvyko su širdies drauge Andra.

Kur nuves P. Šinkūno meilės istorijų paieškos, bus galima pamatyti jau gruodžio mėnesį, Romeo ir Džuljetos istoriją pasakojančioje didingoje roko operoje „Meilė ir mirtis Veronoje“. Gruodžio 28 d. Ramūno Cicėno režisuotas operos pastatymas bus parodytas Vilniaus „Siemens“ arenoje, o gruodžio 29-ąją – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai